Autocentrum
Dodaj ofertę za darmo

Biuro i reklama

Wyników: 7093

Powiadomienie o nowych ofertach w tej kategorii:

Dodaj ofertę za darmo

Biuro i reklama - niezbędne wyposażenie i sprzęt

Reklama to odpłatna forma rozpowszechniania informacji o usługach i towarach stosowana w celu kształtowania konsumenckich postaw, motywów, sposobu postępowania. W zależności od rodzajów i metod reklamy (drukowana – ulotki, audiowizualna – prezentacje na płytach CD, outdoorowa, czyli zewnętrzna – billboardy, citylighty, tablice reklamowe, itp.) - stosuje się różne środki do jej realizacji (papier, drukarki, nagrywarki, płyty CD, powierzchnie reklamowe, stojaki, standy, podświetlane tablice).
Biuro to obiekt związany z organizacją/firmą o przestrzeni zaplanowanej i urządzonej w taki sposób, aby umożliwić jego pracownikom zadania, które mają do wykonania. Są różne rodzaje pomieszczeń biurowych, w związku z czym – różne elementy potrzebne do ich wyposażenia i funkcjonowania. Wyróżnia się biura:
-kancelarie lub sekretariaty, w których wykonuje się czynności administracyjne;
-biblioteki lub archiwa, w których wykonuje się masowe czynności administracyjne;
-magazyny lub recepcje - pomieszczenia gospodarcze;
-windy, korytarze, klatki schodowe (to inaczej izby łącznościowe), które pozwalają pracownikom przemieszczać się w pionie lub poziomie budynku;
-łazienki, toalety (inaczej izby sanitarne).
W kategorii tej umieszczone są wszelkiego rodzaju artykuły potrzebne do biura i reklamy. To między innymi akcesoria biurowe i komputerowe, do archiwizacji dokumentów, artykuły spożywcze, etykiety i wizytówki, maszyny biurowe (obcinarki nożycowe, gilotyny), materiały eksploatacyjne (tonery, cartridge, rolki kasowe); wszystko, co potrzebne do organizacji biura, pakowania i wysyłki; papier, przybory kreślarskie, sprzęt do prezentacji, środki czystości, itd.
W kategorii Biuro i reklama można przeglądać usługi i produkty związane z biurem zarówno jako pomieszczeniem, jak i organizacją/przedsiębiorstwem, które musi być zarządzane i finansowane, stąd są tu podkategorie zawierające oferty konsultingu, doradztwa finansowego, księgowości, usług maklerskich.