Autocentrum

Maszyny DDR i inne sprzedaż-Naprawa-serwis części dojazd

Sprzedaż

Maszyny DDR i inne sprzedaż-Naprawa-serwis części dojazd

Witamy serdecznie i dziękujemy za zainteresowanie nasza ofertą.
Jesteśmy jedną z lepszych firm w zachodniej Polsce.Nasza Firma działa na rynku od 1990 roku.Od tego czasu specjalizujemy się w sprzedaży, naprawie oraz serwisowaniu urządzeń chłodniczych:Maszyn do lodów,Freezerów do lodów gałkowych........Oferujemy usługi serwisowe na bardzo wysokim poziomie technicznym.Posiadamy wykwalifikowanych pracowników którzy są do państwa dyspozycji 24h na dobę na terenie całej Polski.


W naszym magazynie posiadamy wiele części zamiennych do kilkudziesięciu modeli maszyn.
Jesteśmy w stanie naprawić niemal każdą maszynę w bardzo krótkim terminie.Dotyczy większości marek w naszym kraju:TAYLOR,ELECTRO FREEZE, CARPIGIANI, COLDELITE, OTT SWISS FREZER, DDR,AP POLSKA I INNE....Przeprowadzamy gruntowne przeglądy,oraz remonty maszyn do lodów.W ciągłej sprzedaży maszyny do lodów włoskich,świderków-kręconych,tęczowych.
Tylko u nas maszyna zastępcza na czas naprawy.
Przyjmujemy maszyny do lodów w rozliczeniu.
Przyjmujemy maszyny do lodów w komis.Przerabiamy maszyny do lodów z USA208V-230 na 400V!Przerabiamy maszyny do lodów włoskichna świderki.Sytuacja materialna w naszym kraju zmusza wielu przedsiębiorców do szukania tańszych rozwiązań. Oczekiwaniom tym wychodzimy naprzeciw. Rynek rzeczy używanych jest bardzo mocno rozwinięty w krajach Unii Europejskiej. Podobnie zaczyna to wyglądać w naszym kraju. Posiadamy wykwalifikowanych pracowników, którzy przygotowują zakupiony sprzęt do indywidualnych wymagań klientów. Staramy się w jak najszybszych terminach realizować zamówienia naszych klientów. Ze względu na duże odległości coraz więcej klientów przy serwisie,naprawie lub zakupie maszyny wybiera opcje wysyłkową kuriera DHL.Jest to szybkie,bezpieczne i tanie rozwiązanie cieszące się coraz większą popularnością wśród naszych klientów.

  • Szczegóły oferty:
Kontakt