Autocentrum

PELECIARKA (pelleciarka) pelet, pellet, pellets, biomasa, biopaliwo, biopaliwa,brykieciarka

Sprzedaż

PELECIARKA (pelleciarka) pelet, pellet, pellets, biomasa, biopaliwo, biopaliwa,brykieciarka

PELECIARKA (pelleciarka) pelet, pellet, pellets, biomasa, biopaliwo, biopaliwa,brykieciarka.

Maszyna do produkcji peletów opałowych jak i do produkcji paszy dla zwierząt. Urządzenie przystosowane jest do granulacji (peletyzacji) różnego materiału pochodzenia organicznego np. trociny,wytłoki rzepakowe,łuska słonecznika,słomy,siana,zboża,otrębów,odpadków przemysłu drzewnego itp.Wydajność maszyny w zależności od granulowanego materiału około 100-300kg/h (trocina ok.


100kg/h).Moc silnika 7,5kW (w czasie pracy zużywa ok.3kW,a moc ok.7,5kW jest to moc potrzebna do rozruchu maszyny).Wymagane jest rozdrobnienie biomasy do frakcji 1-2mm,a przy trocinach wysuszenie ich do wilgotności ok.16%.Dla zwiększenia wydajności peletyzowaną biomasę najlepiej podawać gorącą prosto z suszarni.Średnica peletów zależy od użytej matrycy i może wynosić: 3;4;5;6;8mm.
Istnieje opcja tego modelu z silnikiem diesla o mocy 15HP i wydajności 150-350kg/h w cenie netto 8000 zl.Modele o większych wydajnościach też dostępne.

NA ŻYCZENIE KLIENTA MOŻLIWOŚĆ OBEJRZENIA URZĄDZENIA WE WROCŁAWIU PO WCZEŚNIEJSZYM USTALENIU TERMINU.Kontakt tel.607-67-67-47.

MOŻLIWOŚĆ SPRZEDAŻY RATALNEJ.

Dysponujemy w swojej ofercie:zautomatyzowanymi kotłami c.o.do spalania tego rodzaju peletu i innych
eko-paliw (brykiety z trocin,zrębki, trociny, pestki,owies,pelet, łuska zbożowa,wierzba energetyczna , malwa lub eko-groszek i miał) , rębakami,rozdrabniaczami słomy i innej biomasy,brykieciarkami do słomy,trocin,makulatury,peleciarkami również do rzepaku( prasa do tłoczenia oleju na zimno, gdzie produktem ubocznym jest makuch w formie pellets,pellet o kalorczności wyższej niż wykonanego z odpadów drzewnych ok.20GJ/t).
PELET,PELLET,PELLETS.
CENA NETTO.WYSTAWIAMY FAKTURY VAT.

Cena: 6 200,00 PLN / szt.

  • Szczegóły oferty:
Kontakt

Dane oferenta: