Autocentrum

Maszyna do produkcji wytłaczanek z pulpy

Sprzedaż

Maszyna do produkcji wytłaczanek z pulpy

Koutai Machinery Corporation należąca do grupy EPPSI (Evergreen Pulp Packaging & System Inc.) jest nowoczesną firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży mechanicznej, produkcji maszyn oraz inżynierii elektrycznej przyjaźnie nastawiona do środowiska.
Naszą technologię Press-to-Dry wyróżnia oszczędność energii, ponieważ proces nie wymaga wykorzystania pieca osuszającego. Wynikiem tego jest lepsze wykończenie i jakość produktu przy jednoczesnym wykorzystaniu mniejszej powierzchni potrzebnej do rozstawienia maszyn oraz sprzętu do formowania.
Obecnie produkowane przez nas maszyny wykorzystywane są do produkcji opakowań wykorzystywanych w przemyśle spożywczym takich jak formy do jajek, tacki na owoce, laminowane naczynia jednorazowe (pudełka na lunch, podstawki pod kubki, miski), a także znajdujące szerokie zastosowanie w ogrodnictwie formy ulegające biodegradacji (doniczki, tacki na nasiona i rośliny). Nasze nowoczesne maszyny przetwarzają również tekturę falistą oraz odpady z makulatury wykonując nadające się do powtórnego przetworzenia osłony i wkładki do pakowania sprzętu elektronicznego, które coraz częściej wypierają ich polistyrenowe i piankowe odpowiedniki. Wszystkie otrzymane produkty są przyjazne dla środowiska, co jest wyraźną zaletą dla większości użytkowników.

  • Szczegóły oferty:
Kontakt

Dane oferenta: