Autocentrum

Mazurska Fabryka Okien i Drzwi Drewnianych

Sprzedaż

Mazurska Fabryka Okien i Drzwi Drewnianych

Szanowni Państwo,

Nasza firma istnieje na rynku od 1987 roku.
W czasie ponad dwudziestoletniej działalności firma realizowała projekty mieszkaniowe na Ursynowie, Mokotowie i w Konstancinie, brała udział m.in. w renowacji budynków i ulicy Nowy Świat w Warszawie oraz wykonywała prace z zakresu budownictwa przemysłowego i obiektów użyteczności publicznej (szkoły, przedszkola). Należymy do szacownego grona Polskiego Związku Firm Deweloperskich.Firma zajmuje się również iluminacją historycznych obiektów, budynków i mostów.
W tym okresie spotykaliśmy się z wieloma problemami takimi jak opóźnione dostawy okien i innych materiałów budowlanych. Od czasu rozpoczęcia budowy Osiedla Rezydencji Ventana w Walentowie www.ventana.pl polegamy już na własnych możliwościach produkcyjnych.
Jesteśmy właścicielem najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych, zlokalizowanych na Mazurach oferujących wysokiej klasy stolarkę budowlaną taką jak:
• Okna drewniane klejone trójwarstwowo- sosna, red meranti
• Okna trójkątne, trapezowe, okrągłe, półokrągłe, eliptyczne i łukowe
• Drzwi wejściowe, drzwi balkonowe przesuwane, drzwi wewnętrzne
• Konstrukcje stalowe, bramy, ogrodzenia, furtki jak i inne konstrukcje mające zastosowanie w szeroko rozumianym budownictwie

Posiadamy własny tartak, suszarnie i najnowocześniejszy park maszynowy co pozwala nam na pełną i samodzielną produkcję stolarki otworowej na najwyższym poziomie.
Z myślą o Państwa potrzebach i licznym zainteresowaniu naszymi produktami chcielibyśmy z Państwa firmą nawiązać współpracę zapewniając profesjonalna, szybką i terminową realizację zamówień oraz własny transport.

Celem bliższego poznania naszego asortymentu zapraszamy na stronę internetową bądź o kontakt z naszym biurem handlowym.

  • Szczegóły oferty:
Kontakt

Dane oferenta: