Autocentrum

Sprzedam działkę 50 km od Warszawy

Sprzedaż

Działka (własność notarialna, pierwszy właściciel) o powierzchni 20600 m2 (szerokość ca 40 m), 50 km od centrum Warszawy (Starego Miasta), 20 km za Otwockiem. Bezpieczny i wygodny dojazd przebudowanym Wałem Miedzeszyńskim na Puławy. Droga asfaltowa, ostatnie 200 m utwardzona, zimą odśnieżana.
Działka położona jest na terenie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, w pobliżu rezerwatów przyrody (rezerwat czarnego bociana i żurawia) - w środku wsi Natolin koło Osiecka.Jest to jedno z niewielu miejsc położonych blisko Warszawy, nieskażonych ekologicznie. Raj dla myśliwych i grzybiarzy. 3 km od Natolina znajduje się ośrodek wczasowy, hotel, stadnina koni, poczta, ośrodek zdrowia, centrum handlowe.
W planie zagospodarowania przestrzennego gminy działka przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową i usługi związane z obsługą wypoczynku.
Działka nie jest ogrodzona i nie jest zabudowana. Działkę dzieli na dwie części strumyk (oznaczony przez Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej jako rzeka Kaczkówka). Strumyk jest ekologicznie czysty, nie przepływa w pobliżu gospodarstw wiejskich, ani zakładów przemysłowych. Usytuowanie strumyka stwarza możliwość założenia stawu.
Cały teren działki jest bogato zadrzewiony, 30-letni drzewostan mieszany i ciekawie ukształtowany.
Media: wodociąg, elektryczność, linia telefoniczna +Internet. W budowie: gazociąg, oczyszczalnie ścieków. W pobliżu: sklep, przystanek PKS.

Cena: 28,00 PLN / m²

  • Szczegóły oferty:
Kontakt

Dane oferenta: