Autocentrum

<b>WAŻNE ZMIANY NA GIEŁDZIE HVACR WENTYLACJA.COM.PL</b>

Sprzedaż

<b>WAŻNE ZMIANY NA GIEŁDZIE HVACR WENTYLACJA.COM.PL</b>


Miło nam poinformować, że <b>giełda HVACR portalu branżowego </b><a href="http://www.wentylacja.com.pl" target=_blank><b>www.wentylacja.com.pl</b></a> należącego do firmy MARKETEO.COM S.A. zostanie przyłączona do <b>międzynarodowej platformy handlowej</b> <a href="http://www.marketeo.com" target=_blank><b>Marketeo.


com</b></a>. Wszyscy użytkownicy giełdy staną się częścią globalnej społeczności biznesowej. <u>Konta użytkowników giełdy HVACR wraz z ogłoszeniami zostaną przeniesione, a dane kontaktowe będą ogólnie dostępne.</u>

<u>Uwaga:</u> ogłoszenia z kategorii "dam pracę" i "szukam pracy" giełdy HVACR zostaną przeniesione do <b>nowego działu "giełda pracy"</b> na stronach <a href="http://www.wentylacja.com.pl" target=_blank>www.wentylacja.com.pl</a>, który zostanie uruchomiony 26 maja br.

<a href="http://www.marketeo.com" target=_blank>Marketeo.com</a> jest nowoczesną platformą handlową łączącą w sobie elementy katalogu firm i platformy ofert biznesowych (ogłoszenia, katalog produktów, business blog). Platformę odwiedza miesięcznie ponad 400 000 unikalnych użytkowników ze 170 krajów (w tym najczęściej z Polski, Chin, Niemiec, Rosji, Wielkiej Brytanii, Ukrainy), którzy generują 2,2 mln odsłon. Korzystanie z platformy handlowej Marketeo.com jest bezpłatne. Prezentowane tam oferty są dodatkowo promowane przez grupę 21 portali branżowych firmy MARKETEO.COM S.A., do której należy m.in. <a href="http://www.wentylacja.com.pl" target=_blank>www.wentylacja.com.pl</a>.

Logowanie się do platformy handlowej Marketeo.com dla użytkowników giełdy HVACR będzie możliwe po 26 maja br. kiedy to planowane jest zakończenie przenoszenia wszystkich zasobów giełdy. Mogą wystąpić chwilowe niedogodności, za które przepraszamy.

Logowanie odbywa się na stronie <a href="http://marketeo.com/pl/loginLogin/" target=_blank>marketeo.com/pl/loginLogin</a>

W przypadku problemów z zalogowaniem się prosimy o skorzystanie z opcji <a href="http://marketeo.com/pl/loginRemindPassword/?started_from=wentylacja" target=_blank>przypomnij hasło</a>, a nowe dane do logowania otrzymacie Państwo na adres email, z którego korzystaliście na giełdzie HVACR.


Pozdrawiamy
Administratorzy Wentylacja.com.pl i Marketeo.com

  • Szczegóły oferty:
Kontakt