Autocentrum

Świąteczne buty na prezenty

Sprzedaż

Świąteczne buty na prezenty

Nasza pracownia zajmuje się produkcją opakowań tekstylnych typu: torby handlowe, ekotorby, wielopaki, torby i worki na butelki, woreczki i sakiewki a także produkcją bandamek, rękawic i podkładek kuchennych, zapasek, fartuchów barmańskich, które wykonujemy z tkanin lnianych, bawełnianych, juty, organdyny, aksamitu, weluru, satyny, tafty, kanwy.
Artykuły szyjemy po uzgodnieniu z klientem wzoru, wymiaru danego opakowania jak i rodzaju i koloru tkaniny oraz dodatków.


Podejmujemy się również wykonania niestandardowych pomysłów. Wycenę ustalamy na podstawie konkretnego zamówienia (min.100 szt do 50000 szt miesięcznie). Dodatkowo uruchomiona została linia produkcyjna odzieży ochronnej dla gastronomii, gabinetów kosmetycznych, zakładów fryzjerskich, sklepów spożywczo – przemysłowych oraz kampanii reklamowych. Oferujemy fartuchy, spódnice i spodnie z elanobawełny w rozmiarach 36-46.
Istnieje możliwość wykonania nadruku na tkaninie np. logo firmy, metodą sitodruku lub haftem.
Naszym atutem jest dbałość o szczegóły, przywiązanie uwagi do starannego wykonania oraz elastyczność i podatność na propozycje. Nasze wyroby pomagają wypromować firmę, uwidocznić towar lub stanowią upominek dla klienta ewentualnie są elementem opakowania produktu. Reklama na opakowaniach tekstylnych jest formą długotrwałej, powtarzającej się prezentacji firmy więc warto by się zastanowić …

  • Szczegóły oferty:
Kontakt

Dane oferenta: