Autocentrum

Stanowisko do zrobotyzowanej paletyzacji

Sprzedaż

Stanowisko do zrobotyzowanej paletyzacji

Oferujemy zrobotyzowane stanowiska do paletyzacji przy wykorzystaniu nowych i używanych robotów Fanuc Robotics i Kawasaki. Zajmujemy sie całym procesem wdrażania zrobotyzowanego stanowiska, począwszy od wyboru najlepszego robota, chwytaka, systemu pozycjonowania po przeszkolenie załogi, serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Dla naszych klientów oferujemy wsparcie telefoniczne i serwis drogą e-mailową z czasem reakcji do 24h, w nagłych wypadkach świadczymy również wsparcie w godzinach nocnych.


Nasze systemy są zgodne z obowiązującymi normami bezpieczeństwa bez względu na to czy wykorzystujemy w ich budowie używane czy nowe roboty przemysłowe.

Używane roboty Fanuc Robotics pochodzą z firmy Burbage Maskin AB. Są one przez nas serwisowane dzięki czemu wiemy co instalujemy i każdemu naszemu klientowi dajemy na nie 6 miesięcy gwarancji bezusterkowej pracy od momentu ich wdrożenia. Posiadamy magazyn wszystkich części zamiennych do tych robotów oraz pełna wiedzę do ich naprawy, co skraca ewentualne czasy przestojów.

Paletyzacja gotowych produktów czyli układanie ich na paletę w określony sposób jest najpowszechniej wykorzystywaną forma robotyzacji zwłaszcza w procesach automatyzacji procesów końca linii produkcyjnych. Ze względu na powtarzalność prac i ciężar przenoszonych elementów przy paletyzacji stosowanie robota jest wysoce uzasadnione. Ich elastyczność oraz wszechstronność powoduje, że jeden robot może bez trudu obsługiwać co najmniej dwie linie produkcyjne.

Zalety

* wysoka powtarzalność

* zwiększenie ilości przenoszonych elementów w jednostce czasu

* zmniejszenie zagrożenia utraty zdrowia przez pracownika

* zmniejszenie kosztów poprzez redukcję zatrudnienia

* możliwość pracy trójzmianowej bez ponoszenia dodatkowych kosztów

* możliwość pracy w trudnych warunkach

Więcej informacji oraz przykłady zastosowań i wdrożeń na stronie internetowej firmy

  • Szczegóły oferty:
Kontakt