Autocentrum

MASAŻER

Sprzedaż

MASAŻER

Przedstawiamy najnowszą metodę na szybkie i skuteczne spalanie tkanki tłuszczowej, poprawę kondycji fizycznej, powrót do zdrowia i zgrabnej sylwetk. Niespotykana dotąd technika wibracji, zastosowana w wibropodeście, wywołuje intensywne drgania rotacyjne, werbujące do pracy tkankę tłuszczową. Wibracje powodują także skurcze w zaangażowanych partiach mięśni, zmuszając je do wykorzystania niemal wszystkich włókien i doprowadzając do zwiększenia ich wydolności znacznie efektywniej niż tradycyjne metody treningowe.


Redukcja tkanki tłuszczowej i obniżenie poziomu cholesterolu.Osoba poddana regularnym ćwiczeniom szybko pozbywa się podskórnej i wewnętrznej tkanki tłuszczowej, szczególnie z brzucha, ud, pośladków i ramion. Poprawia się również funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego. Modelowanie ciała i zwiększenie siły mięśni
Wibracje stymulują i angażują do pracy wszystkie partie mięśni, skutecznie modelując, wzmacniając i upiększając ciało, bez wkładania w to wysiłku fizycznego. Poprawa elastyczności i wytrzymałości stawów, ścięgien i kości wibropodest, powodując zwiększenie przepływu krwi, odżywia struktury kostne i stawowe, znacznie też poprawia elastyczność i wytrzymałość ścięgien. Dobroczynność dla skóry Drgania, jakim poddana jest skóra, stymulują wytwarzanie kolagenu i elastyny. Wibropodest usuwa toksyny znajdujące się w skórze i warstwie podskórnej, wywołując naturalny drenaż. Wyraźnie redukuje cellulit. Wpływ na układ nerwowy i poprawa koordynacji ruchowej.Wibracje pobudzają włókna nerwowe, poprawiają koordynację ruchową, balans ciała, refleks oraz płynność ruchów. Satysfakcja i dobra forma Po każdym treningu osoba ćwicząca czuje się doskonale. Wibracje mają niesamowity wpływ na samopoczucie. Wyraźnie wzrasta ochota do działania i odporność na stres, aktywowane są hormony szczęścia. Wibropodest cieszy się ogromną popularnością niemal w każdym segmencie rynku związanego z odnową biologiczną i urodą. Można go spotkać m.in. w gabinetach kosmetycznych, salonach SPA, solariach, klubach fitness, siłowniach, miejscach rekreacji, basenach.

Cena: 12 500,00 PLN / szt.

  • Szczegóły oferty:
  • Płatność: GOTÓWKA PRZELEW RATY
  • Czas dostawy: 3 dni
  • Minimalne zamówienie: 1
Kontakt

Dane oferenta: