Autocentrum

Keen Cut - profesjonalne urządzenia do przycinania

Sprzedaż

Keen Cut jest światowym liderem w produkcji urządzeń do przycinania.

Firma została założona w 1982 roku. Jedym z pierwszych urządzeń wprowadzonych przez nią była maszyna do przycinania ram do obrazów.

Obecnie w ofercie Keen Cut znajduje się szereg profesjonalnych urządzeń przycinających: do materiałów wykorzystywanych w komunikacji wizualnej, w oprawie obrazów, rzemiośle, a nawet w hobby i w domu.
Nowoczesna fabryka, doskonale wyposażona m.in. w najnowszej generacji komputery kontrolujące pracę maszyn pozwala na konsekwentna kontrolę jakości.

KeenCut oferuje szeroką gamę precyzyjnych urządzeń do przycinania z bezpiecznym i dokładnym systemem Lift&Hold (podnoszenia i trzymania).

Wszystkie maszyny składają się z bezpiecznej, tnącej głowicy z regulowanym ostrzem. Standardowo ostrza tną do głębokości 10mm, ostrza specjalne do 13 mm. Łozyska urządzeń gwarantują 20 lat pracy, 1600 km "przebiegu", a dwa gumowe pasy dociskające zapewniają każdej pracy perfekcyjne, stabilne trzymanie każdego materiału.

Jednym z hitów KeenCuta jest seria urządzeń Excalibur.

Urządzenie zaprojektowane zostało dla łatwego i precyzyjnego przycinania pionowego wszystkich materiałów do oprawiania obrazów oraz komunikacji wizualnej, a nawet szkła. Specjalny silikonowy uścisk trzyma każdy rodzaj materiału zapewniając bezpieczną, szybką i dokładną pracę.

Wyjątkowo zaprojektowane ostrza, oprócz precyzji pozwalają na czystą i szybką pracę nawet niedoswiadczonym użytkownikom.

Regulacja nóg z blokadą ustawienia pozwala na przystosowanie urządzenia do odpowiedniej wysokości. Doskonałej jakości łożyska umożliwiają precyzyjne kontrolowanie przesuwu głowicy tnącej.


Zapoznaj się ze szczegółami na www.KeenCut.pl

  • Szczegóły oferty:
  • Marka: Keen Cut
Kontakt

Dane oferenta: