Autocentrum

kocioł kotły piece piec ''EKON'' z podajnikiem na miał i groszek do 40 mm sterowanik z PID

Sprzedaż

kocioł kotły piece piec ''EKON'' z podajnikiem na miał i groszek do 40 mm sterowanik z PID

Oferujemy nowoczesny, łatwy w obsłudze i przyjazny środowisku naturalnemu automatyczny kocioł c.o, wykonany z atestowanej stali kotłowej. Grubość blach poszczególnych elementów wynosi 3 - 16mm. Nowatorskie rozwiązanie podajnika tłokowego pozwala na użycie opału o granulacji do 4 cm. Kocioł ten doskonale nadaje się do ogrzewania budynków mieszkalnych, jak i również małych warsztatów, itp.

Wyposażenie:
Kotły wyposażone są w mikroprocesorowy sterownik firmy ELSTER, odpowiadający za prawidłową pracę wszystkich podzespołów, wchodzących w skład kotła, jak również dodatkowych urządzeń zewnętrznych (np.


pompa C.O., C.W.U., pompa cyrkulacyjna). Jednymi z wielu atutów tego sterownika są możliwości tygodniowego programowania pracy kotła oraz współpraca z czujnikiem pogodowym, co sprawia, że użytkowanie kotła jest niezwykle wygodne i ekonomiczne. Oszczędna praca realizowana jest ponadto dzięki automatycznemu dostosowaniu mocy kotła do kubatury budynku oraz algorytmowi PID - automatycznej zmianie ilości powietrza i opału dostarczanego do paleniska. Sterownik sam decyduje o prędkości wentylatora i przerwach w podawaniu opału, co pozwala maksymalnie wykorzystać wartość energetyczną węgla i wyeliminować straty powstałe w wyniku zbyt silnego nadmuchu na palenisko, czego efektem jest wydmuchiwanie ciepła do komina.
Do wyposażenia należy również wentylator odpowiadający za nadmuch powietrza do paleniska oraz silnik z przekładnią nadający ruch posuwisto-zwrotny tłokowi podającemu opał.

Kotły EKON produkowane są o mocach 18,26,32,38,45,50,60,70,80,90,100,120kW

PROMOCJA WIOSNA 2009 - ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

Zapewniamy transport i profesjonalny montaż.

Cena: 6 000,00 PLN / szt.

  • Szczegóły oferty:
  • Miejsce: POLSKA
  • Marka: EKON
Kontakt

Dane oferenta: