Autocentrum

Ekspres do kawy Brasilia Agile Digital 1-grupowy

Sprzedaż

Ekspres do kawy Brasilia Agile Digital 1-grupowy

Sprzedam jednogrupowy ekspres do kawy Brasilia Agile Digital wyposażony w jedną grupą zaparzającą, jedną dyszą do pary, oraz jedną dyszą do gorącej wody, umożliwiającą serwowanie zup, gorących czekolad i herbat, idealnie nadaje się do użytku komercyjnego. Jest to w pełni automatyczne urządzenie z dużą ilością funkcji.
--------------------------------------------------------------------------------
Elektroniczne sterowanie gwarantuje precyzję dozowania w celu uzyskania perfekcyjnego naparu.


Miedziany bojler o dużej pojemności oferuje stałą dostawę wody nawet przy bardzo dużym zapotrzebowaniu. Rossi Brewing System oraz podgrzewacz wody o wysokiej wydajności zapewniają stałą temperaturę zaparzania oraz optymalną ekstrakcję naparu, dzięki czemu uzyskujemy idealną kawę w każdej filiżance.

--------------------------------------------------------------------------------
Ekspres posiada unikalny, opatentowany system „SEQUENTIAL STEAM SHIFT”: jest to natychmiastowo dostępna opcja dwustopniowej mocy pary. Poza podwójną mocą pary, Agile jest wyposażony w jedno pokrętło do dozowania gorącej wody. Automatyczne napełnianie bojlera, programowalne przyciski i wielofunkcyjny wyświetlacz LCD czynią przygotowywanie kawy łatwym zarówno dla profesjonalisty jak i nowicjusza. Wyświetlacz LCD pokazuje i pozwala kontrolować następujące funkcje urządzenia: czas, częściową i całkowitą liczbę zaparzań, poziom napełnienia bojlera, kontrolę czasu zaparzania na grupie, alarm przegrzania, alarm zbyt dużego przepływu wody, telefon do serwisu.

Wymiary: wys. 470 mm, dł. 500 mm, głęb. 530 mm. Waga 45 kg

Cena netto 5000 PLN

Cena: 5 000,00 PLN / szt.

  • Szczegóły oferty:
  • Pakowanie: karton
  • Płatność: gotówka, przelew
  • Czas dostawy: 3 dni
  • Miejsce: Włochy
  • Marka: Brasilia
Kontakt

Dane oferenta: