Autocentrum

Przenośna Frezarka Kołowa do obróbki kołnierzy CM6000 CLIMAX

Sprzedaż

Przenośna Frezarka Kołowa do obróbki kołnierzy CM6000 CLIMAX

Frezowanie kołnierzy wież wiatrowych lub innych sekcji dużych kołnierzy od Ø2000 do Ø5000mm.

Maszyna CM6000 została zaprojektowana tak, aby stosować ją zarówno w fabryce jak i poza nią. W szczególności wszędzie tam, gdzie liczy się szybkość, łatwość ustawienia, krótki czas obróbki i przy okazji zdolność utrzymania wysokich tolerancji. Tolerancje płaskości na poziomie ±0,1 mm lub lepiej są bardzo łatwo uzyskiwane.

Urządzenie CLIMAX CM6000 wyposażone jest w system mocowania na średnicy wewnętrznej od Ø2000 mm do Ø4500 mm oraz zakres obróbki od Ø2000 mm do Ø5000 mm. Stół obrotowy wyposażony został w łożysko o średnicy 1.6 m, posadowione w wysokowydajnej konstrukcji stalowej, dzięki czemu możliwe jest zachowanie restrykcyjnych tolerancji podczas obróbki.

Łożysko główne jest całkowicie zamknięte w osłonie, która chroni je przed wiórami i napędzane jest silnikiem servoelektrycznym o mocy 1,5kW poprzez samodociskowe koło zębate z kompensatorem luzu. Przenośna sterownica urządzenia wyposażona jest w ekran dotykowy i w pełni współpracuje z agregatem hydraulicznym o mocy 15kW, który obsługuje zarówno obroty stołu jak i głowicy frezującej.

Osiem nóg rozpórkowych z bolcami pozwalającymi na szybkie wymiany końcówek oraz płytami samoustalającymi dla szybkiego wstępnego montażu maszyny ± 5mm na średnicy wewnętrznej. Specjalny układ nastawnej przeciwwagi zmniejsza wahania, dzięki czemu praca maszyny jest niezwykle stabilna.

Solidne ramię obrotowe z łożem o długości 610mm z wbudowaną śrubą posuwu z gwintem kulistym jest przystosowane do pozycjonowania, dzięki czemu istnieje możliwość lekkiego przestawienia całego łoża po zamocowaniu maszyny. Głowica wyposażona jest w mocowanie ISO #50, posiada posuw 203 mm oraz silnik hydrauliczny.

Maszyna posiada wbudowane uchwyty do transport dzięki czemu w bardzo łatwy sposób można montować maszynę w kołnierzy bez względu na to, czy montaż odbywa się w pionie, czy poziomie.

  • Szczegóły oferty:
  • Czas dostawy: 120 dni
  • Miejsce: USA
  • Marka: CLIMAX
Kontakt