Autocentrum

GYRFID dostaw wizytówkę pamięci SLE5542, SLE5528 żetony

Sprzedaż

GYRFID dostaw wizytówkę pamięci SLE5542, SLE5528 żetony

GYRFID jest wiodącym dostawcą inteligentnych kart i produktów RFID, dostawy SLE5542, wizytówki SLE5528 pamięci druku i personalizacji.

Karty inteligentne są nazywane przez układ modeli. Istnieją dwa rodzaje: Kontakt IC karty i kart zbliżeniowych (RFID). Kontakt z karty chip IC jest niewidoczny z zewnątrz, bezstykowe karty chipowe jest osadzony wewnątrz warstwą PVC, nie można odróżnić go od wyglądu.


Grubości 0.84mm zwykle, nieco grubsze niż plastikowa karta (0,76 mm).

Kontakt przetwarzania kart pamięci jest łatwe, tworzywa sztucznego z otworem do zawiera chip. przetwarzania kart bezstykowych jest trochę skomplikowane: cewka Wafer-COB-Cooper-laminowanie - Inlay - film drukowanie - gotowych produktów.

Istnieją dwa skutki powierzchni: błyszczące gotowy / mat gotowych. Obecnie błyszczący napisz, jest szeroko stosowana, gdyż jest on dostępny z personalizacją później. I mat gotowych wykorzystać typu jest w stanie uniknąć ślad podstaw.

Obsługuje
SLE5542 / SLE5528
BL7442/BL7428
AT24C01, AT24C02, AT24C64

O GYRFID
GYRFID aa jest wiodącym dostawcą kart i produktów RFID dla globalnych integratorów systemów i dystrybutorów. Oferuje szeroką gamę produktów wbudowane w chip kontaktowy i bezdotykowym układzie scalonym (LF, HF, UHF), które zamknięte w różnych kształtach, takich jak ISO Card, pilot, nadgarstek, dysk tag, tag pralnia. Produkty są szeroko stosowane w kontroli dostępu, system płatności, kontroli zapasów, śledzenia zasobów, zarządy przemysłowe. GYRFID również mile widziane OEM i personalizacja tworzyć wartość dla sponsorów. Aby uzyskać więcej informacji, proszę link do www.GYRFID.com


Kontakt GYRFID
Jessica Liu
0086-21-6493-6019
info@GYRFID.com
Skype: GYRFID_jessica

  • Szczegóły oferty:
Kontakt

Dane oferenta: