Autocentrum

KARELIA - podłogi prestiżowe - Pełna oferta katalogowa!, cała Polska

Sprzedaż

KARELIA - podłogi prestiżowe - Pełna oferta katalogowa!, cała Polska

Kiedy wybierają Państwo produkty firmy Karelia, możecie być pewni, że kupujecie parkiet, który powstał z najlepszych materiałów wykonany rękami profesjonalistów. Szerokie zastosowanie najnowszych technologii podczas produkcji pozwala na bardzo dokładna obróbkę wykorzystanego drewna. Jednak tak jak i sto lat temu głównym gwarantem jakości są „złote ręce” majstrów, które produkują parkiet. Tylko prawdziwy znawca może zrozumieć, że każde drzewo, każda deska, każda sztuka parkietu – jest unikalnym tworem przyrody posiadającym duszę.
Parkiet Karelia powstaje tylko z naturalnych materiałów. Drewno, które jest wykorzystywane musi spełniać wysokie wymagania. Każda partia przechodzi procedurę dokładnej kontroli doświadczonych specjalistów. Jakość partii jest sprawdzana i oceniana jeszcze przed odprawą do fabryki. To pozwala zagwarantować, że wybrany przez państwo produkt jest wysokiej jakości i nie posiada wad. Karelia jest jednym z liderów wśród europejskich producentów nawierzchni podłogowych z drewna. Firma ciągle polepsza swoje produkty czyniąc znaczne inwestycje w dziedzinie badania i projektów.

Dostawa ZA DARMO powyżej zamówienia 30m2. Na terenie Całej Polski!

DREWNIANA PODŁOGA S.C. Oferuje całą gamę podłóg Karelia – w naszym salonie sprzedaży można obejrzeć wzorniki podłóg Karelia i nie tylko.
Zapraszamy na spotkanie z nami, podczas którego pomożemy w realizacji marzeń o drewnianej podłodze pod Państwa stopami.

Dostawa ZA DARMO powyżej zamówienia 30m2. Na terenie Całej Polski!

Imię / firma: DREWNIANA PODŁOGA S.C.
Strona WWW: www.drewniana-podloga.pl
Adres: ul. Coopera 12G (os. Lazurowa) Warszawa
Telefon: 668 58 26 98
Adres e-mail: sklep@drewniana-podloga.pl

  • Szczegóły oferty:
Kontakt

Dane oferenta: