Autocentrum

Jacht Phobos 25 - największy jacht bez uprawnień

Sprzedaż

Jacht Phobos 25 - największy jacht bez uprawnień

Nowy produkt naszej stoczni nawiązuje stylistycznie do nowoczesnych śródziemnomorskich jachtów. W długiej nadbudówce z charakterystycznymi dużymi oknami można zamontować nawet sześć otwieranych okien i luków, co zapewnia ponadprzecietną wentylację i doświetlenie wnętrza.

Phobos 25 wyróżnia się dużym kokpitem z którego jest znakomita widoczność w stronę dziobu. Aż cztery osobne schowki kokpitowe ułatwiają przechowywani niezbędnych dla żeglarzy przedmiotów oraz umożliwiają wyposażenie jachtu w dowolne instalacje: wodną, gazową, ogrzewanie itp.
Zaprojektowany przez znanego regatowca Wojtka Spisaka "szybki" kadłub Phobosa 25 jest szeroki i stosunkowo płaski. Z jednej strony gwarantuje znakomitą stateczność, a z drugiej sporą pojemność wnętrza. Proponujemy jacht w dwóch wersjach zabalastowania: miecz obrotowy i balast w dnie w wersji sródlądowej lub stała płetwa kilowa dla wersji morskiej.

Proponujemy Państwu dwa warianty sterowania Phobosem 25 - za pomocą steru pawężowego z rumplem lub steru głębinowego obsługiwanego rumplem lub kołem sterowym.

Wnetrze to sprawdzony układ w dwóch kombinacjach: czarterowej 6 + 2, lub armatorskiej 5 + 1. W obydwu mieści się spory przedział WC i kambuz z kuchenką, osobnym zlewem i lodówką.

Dane techniczne:
Długość całkowita: 7,92 m
Długość kadłuba: 7,49 m
Szerokość kadłuba: 2,86 m
Zanurzenie: 0,34 - 1,44 m
Wysokość masztu
(od KLW): 11,2 m
Masa balastu dennego: 500 kg
Masa miecza obrotowego: 105 kg
Masa jachtu: ok. 2100 kg
Wysokość w kabinie: 1,80 m
Ożaglowanie: 30,0 m2
Liczba koi: 6 + 2

  • Szczegóły oferty:
  • Miejsce: Siemianowice Śląskie
  • Marka: Dalpol Yacht
Kontakt

Dane oferenta: