Autocentrum

Skarbiec Szybka Pożyczka Gotówkowa Gdańsk

Sprzedaż

Skarbiec Szybka Pożyczka Gotówkowa Gdańsk

Dobra Pożyczka to wyjątkowa oferta Polskiej Korporacji Finansowej Skarbiec - wiarygodnej firmy z długoletnim stażem. Jeśli potrzebujesz gotówki, a banki się od Ciebie odwrócą, PKF Skarbiec pomoże Ci uzyskać pieniądze na preferencyjnych warunkach i bez zbędnych formalności. Pozytywne opinie na temat oferty znaleźć można między innymi na forum Dobra Pożyczka.

Na Forum Dobrej pożyczki Gotówkowej tylko teraz Promocja.
Dobra Pożyczka w PKF Skarbiec może wynosić od 25 do 300 tys. zł, a spłacać można ją od roku do 30 lat. Aktualnie firma posiada 30 oddziałów, a już 1 sierpnia otwarty zostanie kolejny w Nowym Sączu.

Pożyczka do 100tys. złotych rata 621,06 złotych,
Pożyczka do 150tys. złotych rata 931,60 złotych,
Pożyczka do 200tys. złotych rata 1242,13 złotych,
Pożyczka do 300tys. złotych rata 1863,19 złotych,
rrsp dla przyjętych założeń wynosi 7.08%

Polska Korporacja Finansowa Skarbiec to partner nie tylko dla klientów indywidualnych, ale także biznesowych. W swojej ofercie posiada atrakcyjne pożyczki m. in. dla rolników czy emerytów. Akceptuje wszelkie formy zabezpieczenia pożyczki (hipoteka, zastaw rejestrowy, blokada środków na rachunku bankowym i inne).

Więcej informacji o ofercie można uzyskać na stronie internetowej www.dobrapozyczka.com.pl. Zachęcamy także do skorzystania z  wygodnego kalkulatora rat., w którym obliczyć można ile wyniesie nas miesięczna spłata. Do dyspozycji jest również infolinia dla Klientów Indywidualnych: 801 003 160 i Instytucjonalnych: 608 921 608


Pełna lista placówek, w których można wnioskować o Dobrą Pożyczkę znajduje się na www.dobrapozyczka.com.pl/nasze_oddzialy.html

  • Szczegóły oferty:
Kontakt

Dane oferenta: