Autocentrum

Destylarka AV 220 o poj.i zbiornika wymiennego 220L, regenerator, destylarka,destylarki,destylatory

Sprzedaż

Destylarka AV 220 o poj.i zbiornika wymiennego 220L, regenerator, destylarka,destylarki,destylatory

Destylarka AV 110 służy do destylacji ilości rzędu 220-440 l (przy dwóch cyklach) dziennie rozcieńczalnika zabrudzonego różnego rodzaju farbami, klejami, masami uszczelniającymi itp. Największą zaletą tego destylatora AV 110 jest jego zdecydowanie większa wydajność w stosunku do możliwości destylarek przechylnych o podobnej wielkości zbiornika w konkurencyjnych firmach sprzedających destylarki. Ta większa zdolność produkcyjna destylatora gwarantowana jest przez dodatkowy zbiornik wyciągalny i wymienialny, który pozwala wykonać więcej cykli destylacji i zebrać rozpuszczalnik do destylacji, bezpośrednio w miejscu użytkowania rozpuszczalnika wewnątrz zakładów przemysłowych.
Ale to nie wszystko. Zaletą tego destylatora AV 220, poprzez zastosowanie dodatkowego zbiornika jest fakt, iż czas pomiędzy cyklami jest zredukowany do minimum. Przy destylatorach przechylnych (ze zbiornikiem umocowanym na stałe) czas stygnięcia zbiornika tak, aby można go było otworzyć wynosi ok. godziny (w zależności od wielkości zbiornika). Tak więc pierwszy cykl destylacji trwa zazwyczaj tyle co następujący po nim (gdyż czynnik grzejący zdąży ostygnąć). Natomiast w destylatorze AV ten drugi cykl jest dużo krótszy, a więc przy dwóch cyklach destylacyjnych dziennie, możemy śmiało założyć, że jesteśmy w stanie przedestylować 440 litry w ciągu 7-8 godzin (jest to również zależne od rodzaju rozpuszczalnika i sposobu zabrudzenia go). Wszystkie destylatory serii AV w zależności od rodzaju destylowanego rozpuszczalnika dostępne są wersji z chłodnicą wykonaną z miedzi CU lub ze stali nierdzewnej INOX wymaganej do destylacji związków kwasopochodnych.

W przypadku destylacji rozpuszczalników o temp. wrzenia powyżej 160&#deg;C konieczne jest użycie generatora próżniowego pneumatycznego VACUM SYSTEM.

Destylarki tej serii są dostępne w dwóch wersjach jeśli chodzi o zabezpieczenie elektryczne. Z instalacją elektryczną w wersji ADT (3G), co oznacza, że zgodnie z dyrektywą ATEX 100 można go postawić w strefie 2, a więc tam gdzie w warunkach normalnej pracy pojawienie się gazowej atmosfery wybuchowej jest bardzo mało prawdopodobne. Druga wersja destylarki to zabezpieczenie EEXD (2G) tzw. "antywybuchowe", które umożliwia destylację w strefie 1.

  • Szczegóły oferty:
  • Miejsce: Włochy
  • Marka: Irac
Kontakt

Dane oferenta: