Autocentrum

RENEWZ - Preparat do czyszczenia, odtluszczania i rozjaśniania skraplaczy i filtrów powietrza 3,8l

Sprzedaż

RENEWZ - Preparat do czyszczenia, odtluszczania i rozjaśniania skraplaczy i filtrów powietrza 3,8l

Bezkwasowy, pianowy środek do czyszczenia i rozjaśniania skraplaczy chłodzonych powietrzem. Może być również używany do czyszczenia elektronicznych filtrów powietrza.

Przeznaczony przede wszystkim do usuwania trudno zmywalnych osadów tłuszczów kuchennych ze skraplaczy oraz osadów tytoniowych z filtrów powietrza. Z tego względu doskonale nadaje się do zastosowania w kuchniach, restauracjach i innych miejscach nasilonego występowania tego rodzaju zanieczyszczeń.
Silnie działająca, powierzchniowo aktywna piana penetruje czyszczone powierzchnie, rozpuszcza i obluzowuje zbity tłuszcz, smary, brud i tlenki, wypycha je spomiędzy lameli i umożliwia spłukanie całego zanieczyszczenia wodą. W pięć minut pozostawia powierzchnie metalowe całkowicie czyste, jasne i lśniące, a przy tym dokładnie oczyszczone z warstwy izolującej cieplnie - co korzystnie wpływa na wydajność urządzeń, ich bezawaryjną pracę oraz łączny czas eksploatacji.

Koncentrat Renewz może być rozcieńczany w różnych proporcjach - w zależności od stopnia zabrudzenia czyszczonych urządzeń - co zapewnia jego ekonomiczne użycie. 5-litrowa butla pozwala uzyskać aż do 38 litrów gotowego do użycia środka.

Nie uszkadza miedzi, aluminium ani stali nierdzewnej. Zawiera inhibitor zapobiegający korozji.

Posiada atest PZH.

Renewz jest produktem przeznaczonym do użytku profesjonalnego (do zakupu wymagany REGON).


Więcej informacji o produkcie na stronie www.czystyuklad.pl

Oferta dotyczy butli o pojemności 3,8 l. Opakowanie zbiorcze - 4 butle.

Cena netto, loco Wrocław lub dowolny oddział Wigmors. Dotyczy zakupu 1 szt. produktu. Przy większych zamówieniach atrakcyjny rabat.

Podana cena ważna na dzień 2.02.2015 r. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany ceny. Płatność gotówką, kartą płatniczą lub w formie przedpłaty na konto. Dla stałych klientów warunki uzgodnione indywidualnie.

Cena: 191,00 PLN / szt.

  • Szczegóły oferty:
  • Pakowanie: zob.opis
  • Czas dostawy: 2 dni
  • Minimalne zamówienie: 1 butla
  • Dostępność: b.o.
  • Miejsce: USA
  • Marka: Rectorseal
Kontakt

Dane oferenta: