Autocentrum

Zestaw - środek do czyszczenia skraplaczy RENEWZ 4x3,8l + spryskiwacz 5l

Sprzedaż

Zestaw - środek do czyszczenia skraplaczy RENEWZ 4x3,8l + spryskiwacz 5l

Zestaw promocyjny złożony z 4 opakowań koncentratu Renewz (4 x 3,8 l) oraz hydronetki o pojemności 5 l.

RENEWZ (produkcji Rectorseal) to bezkwasowy, pianowy środek czyszczący i rozjaśniający, przeznaczony zwłaszcza do skraplaczy chodzonych powietrzem.

Odznacza się silnym działaniem, doskonale usuwa trudno zmywalne osady tłuszczów kuchennych z wymienników ciepła oraz osady tytoniowe z filtrów powietrza.


Idealny dla gastronomii. Aktywna piana skutecznie wypłukuje brud z przestrzeni międzyżebrowych. Reewz zabezpiecza przed korozją, szybko czyści, rozjaśnia i nabłyszcza metalowe powierzchnie. Nie uszkadza aluminium, miedzi, stali ani tworzyw sztucznych. Posiada atest PZH.

Koncentrat, pozwalający uzyskać do 38 l gotowego do użycia preparatu.

Więcej informacji o preparacie Renewz na stronie internetowej www.czystyuklad.pl lub w innej naszej ofercie na Marketeo.


HYDRONETKA stanowi doskonałą pomoc przy pracy z produktami Rectorseal (i nie tylko). Wyposażona została w teleskopową lancę, wysuwaną do długości 135 cm., zakończoną obrotową końcówką rozpylającą. Zaprojektowana z myślą o najbardziej wymagających pracach wykonywanych w przemyśle, w serwisach, warsztatach, myjniach samochodowych itd. Jest odporna na wszelkiego rodzaju chemikalia oraz silne detergenty używane w przemyśle.
Kwasoodporna lanca, uszczelnienia vitonowe (całkowicie obojętne w reakcji z agresywnymi środkami chemicznymi) oraz bardzo wytrzymały zbiornik wysokociśnieniowy gwarantują, że urządzenie wytrzyma najcięższe zadania, a użytkownik będzie w pełni bezpieczny. Dodatkowymi zaletami jest wzmocniona pompa oraz zastosowany system przeciwpyłowy. Posiada pojemność roboczą 5 l.

Więcej informacji o hydronetce znajdziecie Państwo w sklepie internetowym Wigmors.

Oferta promocyjna, ważna na dzień 2.02.2015 r. do odwołania. Cena netto, loco Wrocław lub dowolny oddział Wigmors. Płatność gotówką, kartą płatniczą lub w formie przedpłaty na konto (stali klienci - warunki uzgodnione indywidualnie)

Cena: 727,00 PLN / szt.

  • Szczegóły oferty:
  • Pakowanie: 1 zestaw
  • Czas dostawy: 2 dni
  • Minimalne zamówienie: 1 zestaw
  • Dostępność: b.o.
  • Miejsce: USA
  • Marka: Rectorseal
Kontakt

Dane oferenta: