Autocentrum

COIL-RITE Preparat do czyszczenia parowników, filtrów powietrza innych (3,8l)

Sprzedaż

COIL-RITE Preparat do czyszczenia parowników, filtrów powietrza innych (3,8l)

Niskopieniący środek do czyszczenia parowników, filtrów powietrza, skraplaczy, urządzeń do rozdziału powietrza, urządzeń mechanicznych oraz wszelkich powierzchni metalowych.

Doskonale, w kilka minut, usuwa tłuste osady - oleje, smary, tłuszcze, a także okopcenia i kurz - także z miejsc trudno dostępnych. Idealnie nadaje się do czyszczenia zabrudzeń charakterystycznych dla lokali gastronomicznych.
Coil-Rite może być używany wewnątrz pomieszczeń. Jest preparatem na bazie alkoholu. Nie zawiera żrących kwasów ani zasad. Nie powoduje korozji, jest bezpieczny dla aluminium, miedzi, stali nierdzewnej i powierzchni malowanych. Z powodzeniem może być użyty do czyszczenia metalowych baterii wymienników, filtrów z sitem metalowym lub z włókna szklanego oraz innych elementów metalowych, na których nie można stosować środków kwasowych.

Używanie Coil-Rite pozwala przywrócić pierwotną wydajność wymienników, obniżając przy tym pobór prądu i ograniczając ryzyko awarii całego układu.

Koncentrat może być rozcieńczany w różnych proporcjach - w zależności od stopnia zabrudzenia czyszczonych urządzeń - co zapewnia jego ekonomiczne użycie. 1 butla pozwala na uzyskanie do 41,8 l gotowego do użycia preparatu.

Posiada atest PZH.

Oferta dotyczy butli o pojemności 3,8 litrów. Opakowanie zbiorcze - 4 butle.


Więcej informacji o produkcie na stronie www.czystyuklad.pl.

Cena netto, loco Wrocław lub dowolny oddział Wigmors. Dotyczy zakupu 1 szt. produktu. Przy większych zamówieniach atrakcyjny rabat.

Podana cena ważna na dzień 2.02.2015 r. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany ceny. Płatność gotówką, kartą płatniczą lub w formie przedpłaty na konto. Dla stałych klientów warunki uzgodnione indywidualnie.

Cena: 189,00 PLN / szt.

  • Szczegóły oferty:
  • Pakowanie: karton 4 butle
  • Czas dostawy: 2 dni
  • Minimalne zamówienie: 1 butla
  • Dostępność: b.o.
  • Miejsce: USA
  • Marka: Rectorseal
Kontakt

Dane oferenta: