Autocentrum

TIGROLUX PU - Nawierzchnie Poliuretanowe

Sprzedaż

TIGROLUX PU - Nawierzchnie Poliuretanowe

Mamy do zaoferowania szeroką gamę nawierzchni poliuretanowych, bezspoinowych, syntetycznych, punktowo-elastycznych. Nawierzchnie sportowe, przeznaczone do użytku wewnętrznego. Zapewniają bezpieczne uprawianie dyscyplin sportowych np. siatkówka, koszykówka, piłka ręczna itp. Są nawierzchniami bezspoinowymi, łatwymi w utrzymaniu czystości. Dzięki zastosowaniu materiałów poliuretanowych o wysokiej jakości nawierzchnie charakteryzują się doskonałymi parametrami technicznymi, wysokim współczynnikiem tarcia oraz wyjątkową trwałością i żywotnością.


Efektowny wygląd uzyskiwany jest dzięki dowolnej kompozycji kolorów lakierów nawierzchniowych, co pozwala dostosować nawierzchnię do życzeń klienta.
Bardzo chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania, Każdego Klienta traktujemy indywidualnie zgodnie z jego potrzebami.

Możemy się pochwalić, że posiadamy referencje od samego Phillipa Morrisa, którego jedna z fabryk tytoniowych, a dokładniej nawierzchnia została wykończona TIGROLUXEM PU, czego dowodzą referencje

Firma Eurotech jest w Polsce jedynym Przedstawicielem Firmy TIGAR Produkty Chemiczne z Serbii, wchodzącej w skład Grupy MICHELIN. Firma TIGAR bazując się na mieszankach niemieckiego koncernu Bayer, produkuje najwyższej jakości wyroby. Idąc naprzeciw potrzebom naszych klientów, w czasach gdzie obok ceny ważna jest również wysoka jakość produktów, mamy do zaoferowania również gamę klejów o bardzo szerokim zastosowaniu oraz farby, lakiery bejce stosowane zarówno przez klientów indywidualnych jaki i rozległych gałęziach przemysłu.

  • Szczegóły oferty:
Kontakt