Autocentrum

Posadzka Samopoziomująca cienkowarstwowa od 2 - 20 mm CX-P850 25kg / CEMEX Chemia

Sprzedaż

Posadzka Samopoziomująca cienkowarstwowa od 2 - 20 mm CX-P850 25kg / CEMEX Chemia

NOWOŚĆ 2011!!!

- Od 2 do 20 mm
- Wylewka wyrównująca pod wszelkiego rodzaju wykładziny
- Do stosowania wewnątrz budynku

Zastosowanie

Do wykonywania samopoziomujących, cienkowarstwowych wylewek o grubości od 2 do 20 mm wyrównujących podłoża betonowe i cementowe przed układaniem wszelkiego rodzaju wykładzin podłogowych, takich jak: płytki i wykładziny PCV, panele, wykładziny dywanowe i korkowe, płytki ceramiczne i inne.


Do stosowania wewnątrz budynków.

Rodzaj podłoża

Beton, posadzki cementowe, podkład podłogowy CEMEX CX-P320, zaprawa wyrównawcza CEMEX CX-Z730.

Przygotowanie podłoża

Podłoże powinno być trwałe, nośne i odpowiednio wysezonowane, oczyszczone z substancji pogarszających przyczepność. Warstwy kruche i łuszczące się usunąć. Spękania poszerzyć, niewielkie ubytki uzupełnić zaprawą wyrównawczą CX-Z730. Podłoża słabe należy wzmocnić gruntem głęboko penetrującym CEMEX CX-G880. Co najmniej 24 godziny przed wykonaniem wylewki, podłoże należy pomalować gruntem odcinającym do chłonnych podłoży CEMEX CX-G750. W miejscach spękań podłoża i narażonych na koncentrację naprężeń, należy zastosować zbrojenie z siatki z włókna szklanego. Zawsze należy wykonać dylatacje brzegowe (przykleić do ścian paski styropianu lub gąbki). Jeżeli w podłożu występują dylatacje, to należy je powtórzyć w warstwie posadzki.

Narzędzia

Betoniarka, mieszarka elektryczna wolnoobrotowa, mieszadło koszyczkowe, paca, listwa zgarniająca, pojemniki, naczynie z podziałką do odmierzania wody.

Warunki wykonania

Prace wykonywać przy temperaturze otoczenia od +5°C do +25°C. Nie dodawać innych substancji. Świeżą posadzkę chronić przed nadmiernym przesuszeniem, zawilgoceniem i przeciągami.

Przechowywanie

W oryginalnych, nieuszkodzonych opakowaniach i suchych pomieszczeniach – 12 miesięcy od daty produkcji. Chronić przed zawilgoceniem w czasie transportu i składowania.

Zużycie ok. 1,4 kg/m2/mm

Cena: 38,00 PLN / szt.

  • Szczegóły oferty:
  • Pakowanie: 48 szt./PAL
  • Płatność: Gotówka / Przedpłata przelew
  • Czas dostawy: 7 dni
  • Minimalne zamówienie: 1/2 PAL
  • Miejsce: RUDNIKI
  • Marka: Cemex
Kontakt

Dane oferenta: