Autocentrum

Voigt Metalic Dispersion VC 330 do nabłyszczania podłóg - butelka 1 L

Sprzedaż

Voigt Metalic Dispersion VC 330 do nabłyszczania podłóg - butelka 1 L

ZASTOSOWANIE
Środek na bazie polimerów do nabłyszczania podłóg. Szczególnie zalecany do gumolitów, linoleum, płytek PCW i lastrika. Naniesiona powłoka chroni rodzime podłoże, jest trwała i odporna na ścieranie. Charakteryzuje się metalicznym połyskiem, nie przyjmuje kurzu i brudu oraz nie powoduje poślizgu.

SPOSÓB UŻYCIA
Przed naniesieniem środka podłoże należy dokładnie wyczyścić ze starych past, brudu i kurzu środkiem Grundpur VC 150, przemyć wodą i pozostawić do całkowitego wyschnięcia.


Następnie powierzchnię pokryć środkiem
i natychmiast rozprowadzić go równomiernie za pomocą gąbki lub ściereczki nie pozostawiającej włókien, tworząc cienką warstwę. Nie wcierać. Powierzchnia musi sprawiać wrażenie mokrej. Po wyschnięciu czynność można powtórzyć. Nie nakładać wiecej niż 3 warstwy. Temperatura podłoża powinna wynosić powyżej +10°C. Środka nie rozcieńczać w wodzie. Do bieżącej pielęgnacji zaleca się stosować środek Neutral VC 180 lub Eupalin VC 350. Powtórne użycie Metalic Dispersion wymaga zmycia poprzednich warstw środkiem Grundpur VC 150. Zastosowanie się do wszystkich wskazówek gwarantuje utrzymanie idealnie gładkiej i błyszczącej powierzchni przez wiele tygodni.

EKOLOGIA
Użyte surowce są biodegradowalne. Środek nie zawiera APEO, aldehydów.

UWAGA
Przechowywać w temperaturze powyżej +5°C. Produkty chemii gospodarczej chronić przed dziećmi. Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego. Producent nie odpowiada za szkody wynikłe na skutek niezgodnego z przeznaczeniem stosowania środka. Karta charakterystyki dostępna na żądanie użytkownika prowadzącego działalność zawodową. Okres ważności: 18 m-cy od daty produkcji umieszczonej na opakowaniu.

SKŁAD
Dyspergatory i polimery akrylowe, rozpuszczalniki organiczne, środki pomocnicze.

pH: 8,5-9,0

ATEST PZH: HŻ/01661/97/B

Cena: 21,00 PLN / szt.

  • Szczegóły oferty:
  • Płatność: Przedpłata na konto lub Płatność przy odbiorze
  • Czas dostawy: 2 dni
Kontakt

Dane oferenta: