Autocentrum

Voigt Parkiet Błysk VC 340 do nabłyszczania powierzchni drewnianych - butelka 1 L

Sprzedaż

Voigt Parkiet Błysk VC 340 do nabłyszczania powierzchni drewnianych - butelka 1 L

ZASTOSOWANIE
Środek na bazie polimerów do nabłyszczania powierzchni drewnianych, uprzednio zaimpregnowanych lakierami. Szczególnie zalecany do parkietów, boazerii oraz schodów drewnianych. Naniesiona powłoka chroni rodzime podłoże, jest trwała i odporna na ścieranie. Charakteryzuje się wysokim stopniem połysku, nie przyjmuje kurzu i brudu oraz nie powoduje poślizgu.

SPOSÓB UŻYCIA
Przed naniesieniem środka podłoże należy dokładnie wyczyścić ze starych past, brudu i kurzu oraz pozostawić do całkowitego wyschnięcia.


Następnie powierzchnię pokryć środkiem i natychmiast rozprowadzić go równomiernie za pomocą gąbki lub ściereczki nie pozostawiającej włókien, tworząc cienką warstwę. Nie wcierać. Powierzchnia musi sprawiać wrażenie mokrej. Po wyschnięciu czynność można powtórzyć. Temperatura podłoża powinna wynosić powyżej +10C. Środka nie należy rozcieńczać w wodzie. Do bieżącej pielęgnacji zaleca się stosować środek Neutral VC 180 lub Eupalin VC 350.

EKOLOGIA
Zawarte substancje są biodegradowalne. Środek nie zawiera APEO i formaldehydów.

UWAGA
Przechowywać w temperaturze powyżej +5C. Produkty chemii gospodarczej chronić przed dziećmi. Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego. Producent nie odpowiada za szkody wynikłe na skutek niezgodnego z przeznaczeniem stosowania środka. Karta charakterystyki dostępna na żądanie użytkownika prowadzącego działalność zawodową. Okres ważności: 18 m-cy od daty produkcji umieszczonej na opakowaniu.

SKŁAD
Dyspergatory i polimery akrylowe, rozpuszczalniki organiczne, środki pomocnicze.

pH: 8
ATEST PZH
HŻ/3265/2006

Cena: 17,00 PLN / szt.

  • Szczegóły oferty:
  • Płatność: Przedpłata na konto lub Płatność przy odbiorze
  • Czas dostawy: 2 dni
Kontakt

Dane oferenta: