Autocentrum

Oliwa z Oliwek Ex.Virgin-kwasowość <0.3

Sprzedaż

Opakowania 1l za 7EU oraz 5l za 33Eu
Bezpośredni import b/wysokiej klasy oliwy

Włochy mają rekord świata odmian zabytkowych drzew oliwnych, zwiększając tę ​​kulturę można zdefiniować wyzwanie każdego lokalnego producenta.
Potrzeba zwiększenia naszego regionu wraz z zaspokojenia potrzeb konsumentów oznacza dla nas, aby coś zmienić i wyróżniać się na rynku.
Cała ta praca zaowocowała rok urodzenia dodatkowej pracy oliwek z pierwszego tłoczenia.W 1870 roku nasza firma została założona, nie daleko od zielonych wzgórz Maiella i złotych plaż Adriatyku. W tych górach jest uprawa jej naturalnym środowisku, ponieważ jest dobrze wentylowana, dzięki gliny i wapienia i bardzo umiarkowany klimat.
W tym raju nasza rodzina od pokoleń przekazywane sztuki tworzenia dobrego oliwą z oliwek, produkt z miłością i doświadczenia mamy zawsze starał się poprawić w czasie, dzięki pasji dla naszej pracy, idealny do stawiania siebie na czele w swojej dziedzinie.
Ten rodzinny rzeczywistość firma pojawiła się w języku włoskim, a przede wszystkim na rynkach zagranicznych, wśród których Belgia, Niemcy, Japonia, Kanada, USA, Szwajcaria i Wenezuela, gdzie więcej jest zawsze mile widziane ten bezkonkurencyjny produkt.
Przez około dwadzieścia lat mieliśmy mutację w naszej produkcji firmy, przechodząc od klasycznej ciśnienia ekstrakcji, ciągły system, zimno wirówki, która charakteryzuje się procesu fizycznego bez elementarnych interwencji chemicznych, przy jednoczesnym zachowaniu właściwości organoleptyczne takie same. W efekcie otrzymujemy produkt z mniejszą utleniania (z kwasowości około 0,3%), poprawę właściwości podanych przez równowagę smaków i zapachów. Proces ten umożliwia szybsze i łatwiejsze, bardziej higieniczne, wydając mniej niż dwudziestu czterech godzin po zbiorach do przetwarzania.
Oliwki muszą być zbierane w pełni dojrzałe i muszą być transportowane bez ich kompresji, tak aby zapobiec uszkodzeniu.
Na ogół są one przeznaczone do mielenia tylko najlepsze partie oliwek, które nie mają wady, które byłyby przekazywane do kolejnych partiach.
Extra virgin opera wywodzi się z przetwarzania oliwek słonecznych wzgórz Abruzji. Olej jest początkowo przechowywane w zbiornikach ze stali nierdzewnej (w pokojach z kontrolowanej temperatury), po niezbędnej reszty i utrzymać ścisłą kontrolę, sama jest butelkowane i przechowywane w opakowaniach (butelki i puszki) z eleganckiego profilu, smak oliwa z oliwek ze świeżymi nutami gorzki i ostry bez zapachu i smaku wad. Kolor jest mniej lub bardziej intensywny żółty z zielonkawymi refleksami i owocowy oliwa z oliwek, z aromatem migdałów, karczochy, jabłkowy, pomidorowy, liść, trawa, jest bogactwo dań dla zdrowia i bogactwa.
Sprawdzone badania pokazują, że oliwa z oliwek extra virgin chroni przed ryzykiem zakrzepicy, opóźnienia wystąpienia uszkodzeń spowodowanych miażdżycą oraz rozwój niektórych typów raka, np. raka jelita grubego. Jest także naturalnym źródłem witaminy E, która ma przeciw starzeniu się i płodność, a także oliwą z oliwek zawiera te same kwasy tłuszczowe w mleku kobiecym.
Bezpieczeństwo i jakość naszej firmy posiada certyfikat ISO 9001:2008. Znać każdy etap produktu z fabryki do butelki jest również możliwe dzięki możliwości śledzenia produkcji certyfikat czekiem-owocową, z pewnością wiedząc, w każdej chwili wszystkie etapy życia każdego oleju. To jest prawdziwy gwarancji niezbędnych do wykonywania ciągłej poprawy wydajności i zadowolenia z naszej clienti.ensa

Cena: 33,00 EUR

  • Szczegóły oferty:
  • Pakowanie: 5l
  • Płatność: przedwpłąta
  • Czas dostawy: 7 dni
  • Minimalne zamówienie: 500 op.
  • Dostępność: odbioór własny lub po uzgodnieniu
  • Miejsce: Włochy Abruzja
  • Marka: Opera
Kontakt

Dane oferenta: