Autocentrum

Wybielacz tlenowy do tkanin 2,8 kg

Sprzedaż

Wybielacz tlenowy do tkanin 2,8 kg

OXY-BIEL
* wybiela
* odplamia
* ożywia kolor

Jest to ultrakompakt (najwyższy stopień stężenia produktu spotykany w handlu) wspomagający pranie. Przeznaczony do wybielania przez namaczanie lub jako dodatek wzmacniający działanie proszków do prania. Może być użyty do tkanin białych i wielobarwnych, trwale barwionych z różnego rodzaju włókien prócz wełny i jedwabiu naturalnego.


Wyjątkowa kombinacja substancji czynnych z aktywnym tlenem pozwala usunąć plamy z kawy, herbaty, soków, czerwonego wina, itp. Nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia ustępują już po kilku praniach lub zamaczaniach.

Dodanie preparatu OXY-BIEL do prania zasadniczego sprawia, że czystość wnika głęboko we włókna tkaniny dzięki jego działaniu antybakteryjnemu, co w dużym stopniu dezynfekuje i usuwa przykry zapach.
Tkaniny białe uzyskują świeżość i czystość bez śladu szarego czy żółtego przebarwienia.
Tkaniny wielobarwne zachowują swoje kolory.
Najlepsze wyniki można osiągnąć piorąc w wodzie gorącej (60 - 95ºC). Prane w niższych temperaturach tkaniny delikatne należy moczyć w roztworze wybielacza OXY-BIEL, ewentualnie z dodatkiem proszku piorącego UNI-BIEL, przez kilka godzin. Dłuższe moczenie bielizny w letniej wodzie z dodatkiem naszych preparatów przed praniem jest bardziej skuteczne niż zwiększona ilość środka piorącego użyta w praniu zasadniczym.

Produkt jest:

* Ekologiczny – ulega biodegradacji, produkowany z najlepszych surowców renomowanych firm światowych i polskich.
* Ekonomiczny – pomaga oszczędzać energię elektryczną działając już w niskich temperaturach.
* Bezpieczny:
- dla ludzi - przebadany dermatologicznie,
- dla tkanin - nie zawiera chloru,
- dla pralki - zawiera krzemiany chroniące pralkę przed korozją, oraz ograniczające w sposób znaczący osadzanie się kamienia na grzałkach.

  • Szczegóły oferty:
  • Pakowanie: wiadro
  • Płatność: przedpłata / pobranie
  • Czas dostawy: 2 dni
  • Minimalne zamówienie: 1 sztuka
  • Miejsce: Łomianki
  • Marka: RADZIEMSKA Wyrób Artykułów Chemii Gospodarczej
Kontakt