Autocentrum

Moduły muzyczne - pozytywki do zabawek, kart, torebek i inne elektroniczne

Sprzedaż

Moduły muzyczne - pozytywki do zabawek, kart, torebek i inne elektroniczne

Produkujemy kontraktowo OEM lub importujemy na zamówienie specjalizowane moduły elektroniczne - analogowe i cyfrowe. Moduły te są gotowymi półproduktami poszukiwanych na Polskim rynku produktów takich jak różnego typu detektory, monitory, rejestratory, odtwarzacze, elementy zabawek, elementy sterownicze itd. Moduły te uatrakcyjniają i ułatwiają produkcję lub kreację gotowych produktów polskich. Nasza firma posiada bardzo bogate doświadczenie w handlu elektroniką.


Pracujemy w branży od 1989 roku. Chętnie podejmiemy długofalową współpracę zarówno z nowymi jak i doświadczonymi firmami produkcyjnymi.

Nasze produkty pochodzą z wielu fabryk (kilku podstawowych) oraz od firm handlowych z całego regionu Azji. Posiadamy także kontakty w zakresie gotowego sprzętu elektronicznego, który po modyfikacjach i wdrożeniu procedur nadzoru jakości może zostać produktem Państwa marki (nawet laptopy, tablety itp).

Podana cena 0,81 PLN jest orientacyjną ceną popularnego kompletnego modułu melodii do kart dźwiękowych, kubków, nocników itp.

Z poważaniem
Tomasz Jankowski

  • Szczegóły oferty:
  • Płatność: kontrakt
  • Minimalne zamówienie: 10000
Kontakt