Autocentrum

Aromaterapia w Twoim domu- naturalne olejki zapachowe

Sprzedaż

Aromaterapia w Twoim domu- naturalne olejki zapachowe

Naturalne olejki zapachowe, inaczej zwane olejkami eterycznymi. Są to 100% wyciągi z roślin, lub pochodzących z nich owoców, pozyskiwane w drodze destylacji lub wyciskania. Nie posiadają żadnych domieszek, nie są też rozcieńczone. Pachną bardzo wyraziście i charakterystycznie, jednak bardzo surowo. W naszej ofercie znajdziesz 7 zapachów naturalnych olejków zapachowych.
Naturalne Olejki Zapachowe to stężone wyciągi z roślin, owoców, kwiatów, ziół,drzew, krzewów pozyskiwane na drodze destylacji i posiadające określone właściwości terapeutyczne, wywierające określony wpływ na człowieka.


Dzięki połączeniu czynników naturalnych korzyści odnosi zarówno ciało jak i umysł i równowaga emocjonalna. Pozyskiwane esencje aromatyczne są stosowane w terapii wspomagającej leczenie. Przynoszą ulgę i relaks , a także uwodzą nas swoim przeogromnym bogactwem aromatów. Każdy wymieniony poniżej naturalny olejek zapachowy jest wyciągiem z jednej konkretnej rośliny z zachowaniem swoich właściwości parafarmaceutycznych. Naturalne olejki można stosować pojedynczo lub tworzyć mieszanki olejków o podobnych właściwościach.
 Jest wiele sposobów umożliwiających efektywne stosowanie esencji aromatycznych, są to: kąpiele, inhalacje, masaże, kominki zapachowe. Wszystkie te sposoby posiadają ogromny potencjał aromatyczny i skuteczność. Esencje stosujemy zawsze w rozcieńczeniu, dobierając odpowiednie nośniki czyli np. wodę i oleje roślinne. Kąpiele z kilkoma kroplami olejku naturalnego będą działały relaksująco, uspokajająco lub pobudzająco w zależności od użytego olejku. Masaże  z użyciem olejku dodanego do bazowego oleju roślinnego dają uczucie komfortu, odprężenia i relaksacji. Inhalacje w pomieszczeniach odświeżą powietrze, zdezynfekują i polepszą nastrój i swobodne oddychanie, nawaniając  przy tym przyjemnym zapachem.
 Aby każda esencja aromatyczna ,która dociera do klienta posiadała pełne wartości terapeutyczne niezbędna jest wiedza ,współdziałanie i  staranność każdego etapu, od upraw po zbiory,od destylacji po konfekcjonowanie. Ze względu na stężenie i właściwości naturalnych olejków nie stosuje się ich nigdy nie rozcieńczonych oraz w kontakcie z małymi dziećmi , kobietami w ciąży i u osób ze skłonnościami do alergii.
Oferujemy specjalnie dla Ciebie jedyne w swoim rodzaju produkty. Spraw sobie prezent  i zanurz się w magicznym świecie zapachów!

Skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty naturalnych olejków zapachowych, kompozycji zapachowych, soli do kąpieli, i soli do stóp, inspirujących zapachów perfum Calmeline oraz ekologicznych kadzideł prosto z Indii, a także olejów do masażu.
 
Nasze produkty możesz w łatwy sposób nabyć przez sklep internetowy http://pachnium.aromagroup.pl/

Teraz każdy zarejestrowany klient kupuje 10% taniej
Ceny za wysyłkę paczki wynoszą:
0 do 170zł – 14zł
170,01 do 290zł – 7zł
powyżej 290,01zł – wysyłka gratis

Już teraz zrób wyjątkowy prezent sobie lub swoim bliskim! Zapraszamy!

Cena: 9,90 PLN / szt.

  • Szczegóły oferty:
  • Płatność: Ceny za wysyłkę paczki wynoszą: 0 do 170zł – 14zł
  • Czas dostawy: 3 dni
  • Marka: Aroma Group
Kontakt

Dane oferenta: