Autocentrum

Nagrzewnice elektryczne do myjni ELEKTRA ELC 933 9kW 400V - atrakcyjne upusty dla firm!

Sprzedaż

Polecamy najwyższej jakości nagrzewnice elektryczne przeznaczone do ciągłej pracy we wszelkiego rodzaju myjniach, głównie samochodowych. Wyposażone w grzałki i obudowę ze stali kwasoodpornej, konstrukcja grzałek, wentylatora i połączeń elektrycznych gwarantuje wodoszczelność (pod ciągłym strumieniem wody) i pyłoszczelność - klasa szczelności. Nagrzewnice elektryczne ELEKTRA ELC szwedzkiej marki FRICO w obudowie stalowej kwasoodpornej SS2348, z grzałkami ze stali odpornej na korozję SS2320, o mocach grzewczych 3kW, 6kW, 9kW i 15kW, w klasie szczelności IP 65, co oznacza ochronę przed bezpośrednim strumieniem wody.


Na co dzień dostarczamy nagrzewnice ELEKTRA ELC na myjnie samochodowe przy stacjach paliw sieci SHELL, BP, ŁUKOIL, STATOIL i ORLEN. Nagrzewnice ELEKTRA dostarczane są z fabrycznymi wspornikami montażowymi, umożliwiającymi stacjonarny montaż na ścianie lub postawienie na posadzce i - dzięki wbudowanemu na górnej ścianie uchwytowi - zastosowanie jako nagrzewnicy przenośnej.
Sterowanie i regulacja może odbywać się na dwa sposoby:
- za pośrednictwem wbudowanego przełącznika mocy grzałek (0/połowa/pełna moc) i pokrętła termostatu o zakresie nastaw +5 do +35 st.C
- za pośrednictwem dodatkowego ściennego przewodowego wodoszczelnego sterownika ELSRT wyposażonego w przełącznik mocy grzewczej i pokrętło termostatu.
Wentylator (gdy nagrzewnica jest włączona) pracuje w trybie ciągłym, termostat steruje tylko pracą grzałek.
Nagrzewnice ELEKTRA ELC wyposażone są w zabezpieczenie przed przegrzaniem resetowane ręcznie przyciskiem znajdującym się pod pokrywą urządzenia.
Dane techniczne:
Moc grzewcza: 9kW
Zasilanie: 3x400V/50Hz
Nadmuch: 1000m3/h
Wymiary zewnętrzne: 45x38x41cm

Gwarancja: 60 miesięcy.

Cena: 10 060,00 PLN / szt.

  • Szczegóły oferty:
  • Płatność: do uzgodnienia
  • Czas dostawy: 2 dni
  • Minimalne zamówienie: 1
  • Dostępność: kurier GRATIS
  • Miejsce: Szwecja
  • Marka: FRICO AB
Kontakt