Autocentrum

Kasa fiskalna SHARP ER-A237 ATRAKCYJNA OFERTA!

Sprzedaż

Kasa fiskalna SHARP ER-A237 ATRAKCYJNA OFERTA!

WYJĄTKOWA OKAZJA! NOWA Kasa Fiskalna SHARP ER-A 237P od Autoryzowanego Serwisu. Kasa fiskalna zaprojektowana z przeznaczeniem dla średnich punktów handlowych. Specyficzną funkcją kasy gastronomicznej są rachunki otwarte, których w tej kasie może być nawet kilkaset. Mają one zastosowanie w momencie gdy różni klienci wielokrotnie zamawiają dania, napoje lub inne produkty z karty menu. Zamówienia takie najczęściej są realizowane przez długi okres czasu, a paragon fiskalny jest wydawany dopiero na sam koniec.


Kasa SHARP ER-A237P jest bateryjną kasą fiskalną renomowanego producenta światowego. Jest przeznaczona do średnich i małych punktów sprzedaży o małym i dużym natężeniu ruchu. Idealnie sprawdza się w kioskach, na stadionach, w dyskotekach, barach, gdzie w krótkim czasie trzeba wystawić dużą ilość paragonów. Ze względu na wbudowany akumulator kasa ta ma szerokie zastosowanie przy sprzedaży obwoźnej, na straganach, w punktach usługowych. Jej prosta obsługa, wygodna, doskonałej jakości klawiatura, duży i czytelny wyświetlacz, szybka i cicha drukarka termiczna zapewniają komfortowe warunki pracy. Niewielkie rozmiary i możliwość podłączenia szuflady w dowolnym miejscu umożliwiają instalację kasy w niewielkich pomieszczeniach. Kupując u mnie Kasę Fiskalną zapewniasz sobie serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Posiadam aktualne uprawnienia serwisowe nadane przez serwis centralny. Gwarancja 12 miesięcy od daty zakupu. Dane techniczne kasy fiskalnej:
liczba PLU: 940
stawki VAT: 7 (A...G)
Ilość kasjerów: 8
komunikacja z PC: tak
sterowanie szufladą: tak
szerokość papieru: 28mm
Kupując u mnie Kasę Fiskalną zapewniasz sobie serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Posiadam aktualne uprawnienia serwisowe nadane przez serwis centralny. Gwarancja 12 miesięcy od daty zakupu. FAKTURA VAT - cena brutto! SERWIS 24H w Poznaniu i okolicach! Fiskalizacja i programowanie GRATIS. Formalności do Urzędu Skarbowego. PRZESYŁKA KURIEREM GRATIS! Wszystkie informacje i porady prawne pod numerem telefonu: 604 171 640 lub proszę pisać na adres: lukwie@wp.pl

  • Szczegóły oferty:
Kontakt

Dane oferenta: