Autocentrum

Spotpoland

Sprzedaż

Spotpoland

Miejscem docelowym programu dostarczanego przez firme 5d4u sp. z o.o. jest upowszechnienie usługi SpotPoland uefektywniającej i uatrakcyjniającej poznawanie polskich parków narodowych.

Duet - portal www i aplikacja na urządzenia mobline stanowić będą pakiet narzędzi udogadniający planowanie i spedzanie wypoczynku w najbardziej urokliwych częściach kraju – Nature in Poland. Użycie najnowszych technologii (GPS, rozszerzona rzeczywistość, bezpośredni przesył danych) ułatwi korzystanie z danych zgromadzonych w serwisie również sytuacji braku dostępu do internetu.
Podstawowe funkcje e-usługi to:

•baza informacji o danej lokalizacji (dostępnych również w trybie rozszerzonej rzeczywistości)
•zaawansowana wyszukiwarka informacji o lokalizacji
•narzędzie do planowania wypoczynku
•narzędzie do planowania tras w terenie
•elementy społecznościowe
Cechą e-usługi będzie użycie rozszerzonej rzeczywistości do podawania informacji o poszczególnym miejscu. Ułatwi to zarówno podziwianie widoków w Zakopanem, na Turbaczu czy Łomnicy, Babiej Góry czy Gubałówki, jak i zwiedzanie nadmorskich wydm. Urządzenie mobilne, po przejściu w tryb wideo, podawać będzie na wyświetlaczu informacje na temat obiektów widocznych w kadrze. Użytkownik będzie miał następnie możliwość przejrzenia pełnych informacji zgromadzonych w portalu.

Takie zastosowanie urządzenia mobilnego, a przede wszystkim prostota i dopracowanie aplikacji wzbogacają znacznie jej atrakcyjność w oczach potencjalnych klientów. Grupę docelową można określic jako rodzimych i zagranicznych (głównie niemieckich) turystów chcących odwiedzić najpiękniejsze zakątki Polski.

Tytuł projektu: Projekt WIT - Wprowadzenie e-usługi, która dzięki zaawansowanym funkcjom, w tym rozszerzonej rzeczywistości, będzie umożliwiała uzyskanie danych oraz zaplanowanie i realizację wypoczynku w polskich parkach narodowych. Parks in Poland await.

  • Szczegóły oferty:
Kontakt