Autocentrum

Super płyn do czyszczenia zaschniętej piany montażowej PUR!!!

Sprzedaż

Super płyn do czyszczenia zaschniętej piany montażowej PUR!!!

Oferujemy środek, który doskonale czyści zaschniętą (starą) piankę Poliuretanową!

Już dziś zarejestruj się w sklepie internetowym na stronie www.tedgar.pl i skorzystaj z promocji! Podczas zakupu wpisz w pole KOD KUPONU kod: kb10 i kup preparat z 10% rabatem! Inne środki dostępne na stronie również można zakupić na ten kupon.

Oferowany płyn idealnie nadaje się do czyszczenia wszystkich rodzajów powierzchni : PVC, drewno, kamień, dachówki, beton, epoksydowe, stal, tapicerka, odzież, ubrania robocze, ręce itd.


Formuła chemiczna oparta na nowoczesnej technologii ICP® Intelligent chemical properties, o błyskawicznym działaniu bez ingerencji w strukturę powierzchni.
Ma zastosowanie we wszystkich gałęziach gospodarki:

przemyśle,
produkcji,
handlu,
budownictwie.

Nasz produkt docenili między innymi:

Producenci elementów lub części z pianki poliuretanowej
Producenci piany PUR
Producenci drzwi i okien
Firmy montażowe
Firmy zajmujące się ocieplaniem ( za pomocą poliuretanu )
Przemysł samochodowy podwykonawcy ( fotele, uchwyty, tapicerki itd. )
Producenci zabawek
Przemysł stoczniowy ( uszczelnianie elementów etc ).

Zalety

Przyjazny dla ludzi i otoczenia.
Niezwykle szybki czas reakcji ( do 2 minut ).
Nie pozostawia żadnych śladów.
Nie niszczy powierzchni.
ICP®-Intelligent chemical properties jest rozwinięciem definicji Nanotechnologii. Dzięki takiej formule czyści szczególnie dokladnie nie naruszając struktury, właściwości i kolorów powierzchni czyszczonej. Nawet szczególnie delikatne i często czyszczone powierzchnie zachowują swoje naturalne właściwości oraz kolory.

Skutki uboczne
Nie pozostawia żadnych skutków ubocznych w postaci odbarwień, uszkodzeń mechanicznych i chemicznych struktury czyszczonej.

Sposób użycia:
Po spryskaniu preparatem należy odczekać ok. 2 minut, przetrzeć szmatką lub szczoteczką z twardym włosem. Jeżeli zabrudzenie nie ustąpi należy czynność powtórzyć. W przypadku grubszej warstwy usunąć skalpelem warstwę pozostawiając cienką powłokę poliuretanu i ponownie spryskać pozostałość. Przed użyciem preparatu dokonać próby w niewidocznym miejscu!

Nie wcierać preparatu w powierzchnię czyszczoną!
UWAGA! Proszę nie mylić piany PUR z resztkami ISO (utwardzacze do pianki: najczęściej brązowa, żółta lub brunatna substancja o konsystencji plastiku: niezwykle trudna do rozpuszczenia). Do usuwania zanieczyszczeń Iso oferujemy inny preparat.

  • Szczegóły oferty:
Kontakt

Dane oferenta: