Autocentrum

Super płyn do czyszczenia utwardzaczy piany montażowej PUR!!!

Sprzedaż

Super płyn do czyszczenia utwardzaczy piany montażowej PUR!!!

Oferujemy środek, który doskonale czyści utwardzacze piany Poliuretanowej PUR!

Już dziś zarejestruj się w sklepie internetowym na stronie www.tedgar.pl i skorzystaj z promocji! Podczas zakupu wpisz w pole KOD KUPONU kod: kb10 i kup preparat z 10% rabatem! Inne środki dostępne na stronie również można zakupić na ten kupon.


Oferowany środek to preparat czyszczący do utwardzaczy PUR-Piany - ISO.


Jedyny dostępny na rynku profesjonalny preparat czyszczący o bardzo wysokiej skuteczności. Formuła chemiczna oparta na nowoczesnej technologii ICP® Intelligent chemical properties.
Zastosowanie:

Czyści ISOCYANATY: są to utwardzacze, ISO (utwardzacze do pianki: najczęściej brązowa, żółta lub brunatna substancja o konsystencji plastiku: niezwykle trudna do rozpuszczenia) pianki Poliuretanowej. Idealnie nadaje się do czyszczenia wszystkich rodzajów pistoletów, agregatów, PVC, drewno, kamień, dachówki, beton, epoksydowe, stal, tapicerka, odzież, ubrania robocze, itd. Produkt o błyskawicznym działaniu bez ingerencji w strukturę czyszczonej powierzchni.

Ma zastosowanie we wszystkich gałęziach gospodarki:
przemyśle,
produkcji,
handlu,
budownictwie.

Nasz produkt docenili mędzy innymi:
Producenci elementów lub części z pianki poliuretanowej
Producenci piany PUR
Producenci drzwi i okien
Firmy montażowe
Firmy zajmujące się ocieplaniem ( za pomocą poliuretanu )
Przemysł samochodowy podwykonawcy ( fotele, uchwyty, tapicerki itd. )
Producenci zabawek
Przemysł stoczniowy ( uszczelnianie elementów etc ).

Zalety

Przyjazny dla ludzi i otoczenia
Niezwykle szybki czas reakcji ( do 20 minut ).
Nie pozostawia żadnych śladów
Nie niszczy powierzchni

Skutki uboczne

Nie pozostawia żadnych skutków ubocznych w postaci odbarwień, uszkodzeń mechanicznych i chemicznych struktury czyszczonej.

Sposób użycia:
Po spryskaniu preparatem należy odczekać ok. 5 do 15 minut (Bardzo ważne!!!), przetrzeć szmatką lub szczoteczką z twardym włosem. Jeżeli zabrudzenie nie ustąpi należy czynność powtórzyć. W przypadku grubszej warstwy usunąć skalpelem , pozostawiając cienką powłokę ISO i ponownie spryskać pozostałość.
- Przed użyciem preparatu należy dokonać próby w niewidocznym miejscu!
- Odpowiednio przygotować powierzchnię czyszczoną. Należy delikatnie przetrzeć ją papierem ściernym lub delikatnie naciąć nożykiem aby utworzyć porowatą powierzchnię. To umożliwi szybsze i lepsze wchłaniane preparatu.
- Jeśli czyszczona powierzchnia jest wrażliwa nie należy jej spryskiwać ale czyścić przy pomocy pałeczek do uszu nasączonych preparatem. Dobrze nasączyć zanieczyszczoną powierzchnię i szybko zetrzeć szmatką lub gąbką. Jeśli zanieczyszczenie nie ustąpi należy czynność powtórzyć.
Ważne: Jeśli chcemy wyczyścić urządzenia lub części zanurzając je w preparacie nie ma potrzeby przygotowania powierzchni!!
Nie wcierać preparatu w powierzchnię czyszczoną!

  • Szczegóły oferty:
Kontakt

Dane oferenta: