Autocentrum

Super płyn do czyszczenia szczególnie ciężkich zabrudzeń!!!

Sprzedaż

Super płyn do czyszczenia szczególnie ciężkich zabrudzeń!!!

Oferujemy profesjonalny i wyjątkowy w swojej formule działania preparat czyszczący o bardzo wysokiej skuteczności. Formuła chemiczna oparta na nieagresywnych substancjach czynnych ICP® Intelligent chemical properties.

Niezwykle skutecznie czyści syntetyczne i organiczne zanieczyszczenia (smary, oleje, smoła, guma, farby drukarskie, zabrudzenia atmosferyczne, kawę, soki i inne odbarwienia organiczne, itd.


).

Już dziś zarejestruj się w sklepie internetowym na stronie www.tedgar.pl i skorzystaj z promocji! Podczas zakupu wpisz w pole KOD KUPONU kod: kb10 i kup preparat z 10% rabatem! Inne środki dostępne na stronie również można zakupić na ten kupon.

Idealnie nadaje się do czyszczenia wszystkich porowatych rodzajów powierzchni:
drewno, wyroby drewno pochodne, marmur, granit, piaskowiec, beton, cegła. Wszelkiego rodzaju mieszanki kwarcowo - betonowe, dachówki, skóry, wyroby skóropodobne, odzież, tapicerkę, dywany, bawełnę, urządzenia kuchenne i łazienkowe, fugi, kafelki itd.

Środek penetruje strukturę czyszczonej powierzchni, "analizuje" skład chemiczny zabrudzenia wchodząc przy tym w reakcję jedynie z określonymi związkami i następnie "wysysa" go na zewnątrz. Dzięki takiej formule czyści szczególnie głębokie zabrudzenia nie naruszając struktury, właściwości i kolorów powierzchni czyszczonej. Nawet szczególnie delikatne i często czyszczone powierzchnie zachowują swoje naturalne właściwości oraz kolory.

Zastosowanie
Nieograniczone zastosowanie dla profesjonalnych firm czyszczących, świetnie nadaje się do użytku prywatnego:

-podłogi i wykładziny w centrach handlowych, halach produkcyjnych, szpitalach i budynkach użytku publicznego oraz prywatnego,
-place, fasady, kina, kolej, lotnictwo, itp.,
-Pracownie konserwacji zabytków, muzea, pomniki, kościoły, nagrobki,itp.
-Gospodarstwo domowe: kuchnie, łazienki, fugi, kominki, grille, dywany, tapicerki: zastosowanie praktycznie nieograniczone

Nasz produkt docenili między innymi:
-Firmy budowlane, montażowe, czyszczące, konserwatorskie
-Przemysł samochodowy podwykonawcy ( fotele, uchwyty, tapicerki itd. )
-Drukarnie - Idealnie czyści farby i tusze do drukarek.
-Przemysł stoczniowy, energetyczny, samochodowy, spożywczy etc.

Zalety

-Pozostawia powłokę ochronną na czyszczonej powierzchni.
-Przyjazny dla ludzi i otoczenia.
-Posiada atest PZH.
-Usuwa głębokie zabrudzenia.
-Nie jest agresywny, nie niszczy powierzchni.
-Szybki czas reakcji (do 2 minut).

Skutki uboczne:
- nie pozostawia żadnych skutków ubocznych w postaci odbarwień, uszkodzeń mechanicznych i chemicznych struktury czyszczonej.

Sposób użycia:
Po spryskaniu preparatem należy odczekać do ok. 2 minut, przetrzeć szmatką lub szczotką z grubym włosem (wytrzeć do sucha lub spłukać wodą) lub zmyć silnym strumieniem wody. Jeżeli zabrudzenie nie ustąpi należy czynność powtórzyć (przetrzeć za pomocą szczotki z twardym włosem). W przypadku głębokich lub zapieczonych zabrudzeń czas działania przedłużyć do 10-12 min. Przed użyciem preparatu należy dokonać próby w niewidocznym miejscu!
Nie wcierać preparatu w powierzchnię czyszczoną!!!

Zapraszamy do zakupów i współpracy!!!

  • Szczegóły oferty:
Kontakt

Dane oferenta: