Autocentrum

Akademia Nauki - Olsztyn dla dzieci

Sprzedaż

Akademia Nauki jest współpracownikiem jeden z największych sieci edukacyjnych w Polsce. Zajęcia prowadzone w Akademii poprawiają zdolność uczenia się dzieci. Udowodnione jest że nasi podopieczni osiągają lepsze wyniki w nauce niż ich rówieśnicy którzy nie uczestniczyli w kursach.

Możemy się pochwalić tym że:

- w 15 minut uczą się 20 słówek w języku obcym lub zapamiętują nazwy wszystkich dopływów Wisły
- czytają minimum 2-5 razy szybciej i z większym zrozumieniem
- chętnie czytają książki
- należą do najlepszych uczniów w klasie
- na zajęciach przeprowadzają ciekawe eksperymenty naukowe np.


wybuch wulkanu, wytwarzają sztuczną krew, lewitują przedmioty, obserwują świat oczami owadów, wywołują burzę z piorunami w kubku …

Akademia nauki w Olsztynie jest prywatną placówką oświatową i działa pod kontrolą kuratorium oświaty w Olsztynie. Istnieje na rynku od 2003 roku. Ćwiczenia Akademii odbywają się we własnych, dobrze wyposażonych salach szkoleniowych. Duża część opiekunów posyła swoje pociechy na ćwiczenia dzięki pozytywnej ocenie innych zadowolonych klientów.

Nasza ekipa składa się z 18 certyfikowanych trenerów, pedagogów i nauczycieli z wyższym wykształceniem i doświadczeniem w prowadzeniu zajęć z dziećmi i młodzieżą. Zajęcia odbywają się poprzez dobrą zabawę i gry fabularyzowane które pomagają dzieciakom wspiąć się na wyższy poziom edukacyjny i zdobyć pomocne w szkole umiejętności.

Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę http://www.efektywna-nauka.pl/

  • Szczegóły oferty:
Kontakt

Dane oferenta: