Autocentrum

KONCENTRAT ALCODOR UNIWERSALNY PŁYN DO MYCIA 1L !

Sprzedaż

KONCENTRAT ALCODOR UNIWERSALNY PŁYN DO MYCIA 1L !

www.cleanmed.com.pl
oferuje w ciągłej sprzedaży
ALCODOR OP 1 LITR
NOWOCZESNY UNIWERSALNY PREPARAT OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA
do mycia podłóg, mebli, PCV, plastiku itp.

Preparat nisko pieniący, myjąco - czyszczący którego siła działania wspomaga zawarty w nim alkohol, wydajny, przyjemnie pachnący. Zalecany do wszystkich powierzchni wodoodpornych wykonanych m.in.


z kamienia naturalnego i sztucznego (np: gres spolerowany, marmur, terazzo), schodów, lamperii, mebli biurowych, powierzchni sztucznych (np: PVC, laminaty), lakierowanych, malowanych, szkła, luster, porcelany, emalii, armatury sanitarnej, itp. Można go stosować również do mycia luster, szyb. Nie pozostawia smug.
Sposób użycia:
Stosować od 50 – 200 ml na 10 l wody (0,5 – 2% roztwór). Do mycia ręcznego używać gąbki, czyściwa lub mopa. W przypadku mycia maszynowego dobrać odpowiedni pad czyszczący.
ph koncentratu: 7
Uwagi:
Ściany myć z dołu do góry w celu uniknięcia zacieków. Powierzchnie lakierowane i malowane przetestować na wytrzymałość koloru w niewidocznym miejscu. Nie nadaje się do podłóg drewnianych nielakierowanych i korkowych. Przechowywać w temperaturze powyżej 5 st.C.
Środki bezpieczeństwa:
W razie kontaktu z oczami lub skórą natychmiast obficie spłukać wodą. W przypadku spożycia, wypić dużą ilość wody i skontaktować się z pomocą lekarską. Nie wywoływać wymiotów bez lekarskiej konsultacji.
Okres ważności:
minimum 2 lata
Informacja:
ZE WZGLĘDU NA CHARAKTER PREPARATU NIE PODLEGA ZWROTOWI
Produkt do użytku profesjonalnego. Za szkody spowodowane niewłaściwym użyciem producent i dystrybutor nie ponosi odpowiedzialności.
Produkt dostępny także w opakowaniu 10 litr

Zapraszamy do zakupów!!!
www.cleanmed.com.pl

Cena: 18,45 PLN / szt.

  • Szczegóły oferty:
  • Pakowanie: 1
Kontakt