Autocentrum

Szkoła Rodzenia Studio Medica

Współpraca

Przyjście na świat pierwszego dziecka stawia przed obojgiem rodziców wiele nieznanych im wcześniej wyzwań. W jaki sposób radzić sobie w podczas ciąży? Co powinno się zrobić, by dobrze przygotować się do porodu? Czy zapewnimy dziecku właściwą opiekę? Co robić, by po połogu odzyskać dawną formę? Właśnie rozwianiu podobnych wątpliwości i przygotowaniu przyszłych rodziców na przyście naświat potomka służą zajęcia prowadzone w Szkole Rodzenia Studio Medica.
Zajęcia prowadzi zespół doświadczonych specjalistów takich dziedzin, jak położnictwo, dietetyka, neurologia, fizjoterapia. Dla wygody pracujących par zajęcia prowadzone są w weekendy. Składają się na nie dwie trwające sześć godzin sesje - sobotnia i niedzielna. Poruszane są na nich wszelkie aspekty wiążące się z okresem ciąży, porodem, połogiem i opieką nad narodzonym dzieckiem. Studio Medica zajmuje się również opieką po porodzie. To, między innymi, wizyty patronażowe, doradztwo laktacyjne i dietetyczne, różnorodne kursy, jak kurs chustonoszenia czy masażu Shantala a także zajęcia gimnastyczne dla świeżo upieczonych mam.

Studio Medica Studio Medica jest również gabinetem fizjoterapeutycznym mającym w ofercie szeroką gamę zabiegów. Specjalnością Studia są zabiegi związane z terapią różnorakich rodzajów bólu, jak bóle kręgosłupa i karku, bóle przeciążeniowe mięśni i stawów, bóle wiążące się ze zmianami zwyrodnieniowymi. Terapeuci ze Studio Medica zajmują się również korekcją wad postawy u dzieci i dorosłych. Studio prowadzi również rehabilitację niemowląt.

  • Szczegóły oferty:
Kontakt

Dane oferenta: