Autocentrum

Weni laser fibrowy 3015AM 2000W IPG cięcie rur blach

Sprzedaż

Laser fibrowy o mocy od 700-2000W i polu roboczym 3000x1500mm IPG. Jest wyposażony w pełnowymiarową platformę załadunkową, markowe oraz sprawdzone podzespoły renomowanych producentów co przekłada się na precyzję i niezawodność naszych urządzeń.

Laser Fibrowy WENI seria AM - dostępny w opcjach o mocy:

750W-600W - RAYCUS
700W-2000W - IPG

Dostępne rozmiary :
3015AM ( 3000x1500mm )

WENI Solution jako nieliczna marka na rynku urządzeń przemysłowych oferuje 5 lat gwarancji na wszystkie swoje urządzenia

WENI Solution SERIA AM - to wysoko wydajny laser, stabilny system operacyjny, który zapewnia najlepsze efekty cięcia.


Przystawka do cięcia rur i profili o długości 6 metrów oraz dodatkowy stół załadunkowy znacznie zwiększają możliwości produkcyjne. Ploter posiada podwójny system chłodzenia, układ smarowania oraz system odpylania. Laser z serii G-AM jest stabilny, wydajny i trwały poprzez zastosowanie konstrukcji o znacznej redukcji drgań charakteryzującą się dużą sztywnością, stabilnością oraz odpornością na wstrząsy. Urządzenie posiada automatyczną regulację wysokości głowicy, która utrzymuje stałą odległość ogniskowej od obrabianego materiału zapewniając idealne oddawanie mocy w linię cięcia.


Głowice Laserowe RAYTOOLS produkowane w Szwajcarii RAYTOOLS AG są projektowane do zastosowań przemysłowych. Przeznaczone do laserów światłowodowych średniej i wysokiej mocy.

Specjalistyczna pyłoszczelna obudowa zapobiega zanieczyszczeniu soczewki colimacyjnej co zdecydowanie zwiększa żywotność soczewki u tym samym przekłada się na precyzję i wydajność wiązki laserowej.

Głowica wyposażona jest w dodatkowe górne szkło ochronne do zespołu kolimacyjnego. Jednocześnie dolna konstrukcja szkła ochronnego również została w pełni zmodernizowana, dodaliśmy do niej osłonę przeciwpyłową.

Podwójna konstrukcja zabezpieczająca zaznaczenie zwiększa prostotę użytkownika podczas wymiany optyki głowicy laserowej, a ryzyko zanieczyszczenia soczewki wynosi prawie zero.


Gama serwonapędów Lexium zawiera serwonapędy AC LXM współpracujące z serwosilnikami BCH2.
Gama serwonapędów Lexium oferuje przygotowane wcześniej zestawy dostosowane do wymagań aplikacji sterujących ruchem i optymalizujące wydajność instalacji. Zestaw serwonapędu i silnika jest zaprojektowany tak, aby zapewnić nominalną moc od 50W do 4,5 kW.

Seria serwonapędów o najlepszych osiągach. Zestawy składające się z serwonapędu Lexium i silnika Lexium BCH2 są zoptymalizowane pod kątem łatwej integracji uruchomienia maszyny. Zawierają standardowe interfejsy, wbudowaną funkcję bezpieczeństwa i dzielenie szyny DC.

Skrócony czas uruchomienia

Zwiększenie rentowności

Poprawa efektywności

Serwonapędy i silniki Lexium są częścią MachineStruxture. Najnowsza generacja MachineStructure firmy Schneider Electric jest intuicyjnym rozwiązaniem przeznaczonym dla automatyzacji maszyn posiadającym wszystkie funkcje niezbędne, które poprawią wydajność i zwiększą Toje zyski. MachineStructure jest kompletnym rozwiązaniem dla producentów maszyn, zapewniającym korzyści przez cały cykl życia maszyny.

Kontakt:
weni.eu
bok@weni.eu
531011619

  • Szczegóły oferty:
Kontakt

Dane oferenta: