Autocentrum

Maszyna do mielenia kamienia Raymond na sprzedaż

Sprzedaż

Materiały manipulacyjne w Raymond Roller Mill:

Raymond Roller Mill, zwany także młynem Raymond. Nadaje się do produkcji proszku w przemyśle mineralnym, chemicznym, budowlanym i innych.

Raymond Roller Mill nadaje się do mielenia wszelkiego rodzaju materiałów, których twardość Moh jest mniejsza niż 9,3, takich jak węglan wapnia, baryt, dolomit, kalcyt, wapień, kaolin, bentonit, marmur, gips, kwarc, skalenie, glina, talk, fluoryt glina, białe błoto, mika, materiał ogniotrwały, szkło, łącznie około 1000 rodzajów materiałów.
Struktura wewnętrzna i zasada działania Raymond Roller Mill:

Standardowa konfiguracja młyna Raymond składa się z jednostki głównej, reduktora, klasyfikatora proszku, kolektora proszku cyklonu, odkurzacza, dmuchawy, silnika szafy sterowniczej i rur. Opcjonalne akcesoria obejmują kruszarkę, podnośnik kubełkowy, podajnik.

Duże materiały są kruszone za pomocą kruszarki szczękowej do wymaganych rozmiarów cząstek i przenoszone przez podnośnik kubełkowy do zbiornika magazynowego i są podawane równomiernie i nieprzerwanie przez wibracyjny podajnik do jednostki głównej w celu szlifowania. Zmielony proszek jest przenoszony przez strumień powietrza z dmuchawy do klasyfikowanego klasyfikatora, cząstki, które spełniają próbę wstępowania, przechodzą przez kolektor do kolektora cyklonowego i są tam oddzielane i zbierane. Są rozładowywane na zaworze rozładowczym, aby stać się produktami gotowymi; Przepływ powietrza jest zasysany do dmuchawy przez rurę powrotną na górze kolektora cyklonowego. Cały system przepływu powietrza jest zamkniętym obiegiem i krąży pod dodatnim i ujemnym ciśnieniem powietrza.

Więcej szczegółów:https://www.clirikchina.com/products/Grinding_Mill/Raymond-Roller-Mill.html
HOTLINE: 008613512155195 (dostępny wechat)
Konsultacje online:
www.grinding-equip.com
www.clirik-mill.com
www.grindingmill.in
www.gypsumgrindingmill.in
www.feldspargrindingmill.com
www.grindingmillsupplier.com
www.micronize.ru
www.rollmill.net
www.calciumcarbonategrinding.com
www.baritegrindingmills.com

  • Szczegóły oferty:
  • Płatność: TT/TC
  • Czas dostawy: 15 dni
  • Minimalne zamówienie: 1 set
  • Dostępność: FOB Shanghai,CIF Shanghai
  • Miejsce: China
  • Marka: Clirik
Kontakt