Autocentrum

ATRAKCYJNE ZLECENIE! DO MOBILNEGO, SPOKOJNEGO SENIORA! WŁASNA ŁAZIENKA!

Współpraca

Oferta nr: 4149
Wynagrodzenie: 1350 EURO
Poziom znajomości Języka: Dobry

Ważne Informacje:
Wyjazd nie krótszy niż na okres 2 miesięcy

PLANOWANY TERMIN WYJAZDU: 05-06-2019
MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY: Köln (Kolonia)

OPIS OSOBY DO OPIEKI: Do opieki Senior lat 90, jest mobilny, spokojny, kulturalny, porusza się z rollatorembalkonikiem, dobrze przesypia noce.


Potrzebuje tylko wsparcia w życiu codziennym z racji zaawansowanego wieku i ogólnego osłabienia starczego. Mieszka w ładnym domu jednorodzinnym w Bonn, w pobliżu którego położone są sklepy i punkty usługowe. Do dyspozycji Opiekunki komfortowy, duży pokój o pow. 40 mkw z własną łazienką i internetem.

WARUNKI ZAKWATEROWANIA: pokój z Internetem, do dyspozycji własna łazienka, opiekunka ma komfortowe warunki zamieszkania, osobny pokój w domku jednorodzinnym

ZAKRES CZYNNOŚCI: dotrzymywanie towarzystwa, prowadzenie domu, przygotowanie posiłków, robienie zakupów, wsparcie w ubiorze, pomoc w higienie ciała

AMBERCARE24
Zadzwoń do koordynatora telefon +48 730 49 77 70 lub +48 730 49 77 71 wybierz wewnętrzny „1 „
Wyślij wiadomość na adres: rekrutacja@ambercare24.pl „ Proszę o rezerwacje oferty nr 4128„
Odwiedź naszą stronę inetrenetową i zobacz inne nasze oferty pracy (70 aktualnych każdego dnia!).
Uwaga ! zadzwoń z rana do godziny 12.00 a przedstawimy Ci najnowsze oferty jeszcze nie publikowane na portalach. Wszystkie atrakcyjne, dobrze płatne z całych Niemiec, których nigdzie nie znajdziesz – tylko w Ambercare24, bo z nami współpraca zawsze opłaca się najbardziej!

  • Szczegóły oferty:
Kontakt

Dane oferenta: