Autocentrum

Świeży czosnek

Sprzedaż

Świeży czosnek

Foothold UG jest niemiecką firmą działającą od 1999 roku. Jesteśmy importerami świeżych owoców i dostawcami importujących produkty wysokiej jakości, takie jak pomidor (pomidory europejskie i tureckie), owoce cytrusowe, takie jak grejpfrut (grejpfruty z Florydy, takie jak Star Ruby, Red Ruby i White Marsh, ale także Grejpfruty meksykańskie, honduraskie, południowoafrykańskie i tureckie), pomarańcza, łatwe obieraczki, cytryna, minneola, ale także inne produkty, takie jak czereśnia, brzoskwinia, morela, nektaryna, śliwka, awokado i inne wysokiej jakości produkty, takie jak granat, winogrona z owoców kiwi , fig (szczególnie czarne figi Bursa i figi Czarnej Misji), melon, arbuz, kasztan i butternut.
Importujemy również warzywa wysokiej jakości, takie jak papryka słodka, papryka chili, cukinia, cukinia, bakłażan, ogórek, karczoch, szparagi, fasolka szparagowa, groszek, zatrzaski cukrowe, cebula i szalotka na rynki europejskie, rynki hurtowe, dystrybutorów, sprzedawców detalicznych i supermarket więzy. Współpracujemy ściśle z europejskimi plantatorami i rolnikami z całego świata, stosując zrównoważone normy rolnicze, zwłaszcza GLOBALGAP, BRC, HACCP i ISO.

Mamy reputację poważnego importera świeżych owoców w Niemczech. Prowadzimy, jako firma producencka, badania przez ponad 18 lat, aby umożliwić konsumentom końcowym konsumowanie zdrowszych i bezpieczniejszych produktów oraz aby nasi klienci spełniali wymagania norm europejskich.

Cena: 400,00 EUR / tona

  • Szczegóły oferty:
  • Płatność: LC
  • Czas dostawy: 10 dni
  • Minimalne zamówienie: 28
  • Dostępność: CIF
Kontakt

Dane oferenta: